Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Komentari na odjeću :D

po meni bi bilo super da mogu ostavit svoje mišljenje o nečijoj odjeći i da to netko naravno može napraviti za moju odjeću. tako bi bili sigurniji u čemu smo pogriješili a što nam je dobro kod odjeće. To je sam jedna moja luda idejica, eto morala sam to spomenut, jer vrti mi se po glavi već danima :D [:poljubac]
2014 04 28
dobro zvuči ali u praksi... nisam sigurna da bi to bilo dobro... jer vidim da curama neke osobe ostavljaju negativne komentare,a da nisu ni imale suradnju niti bilo kakve prethodne kontakte s njima.... a što bi tek bilo da svatko može komentirati i artikle [:sokiran] [:sramezljiv]
2014 04 28
Joj da, bojim se da bi se to ubrzo pretvorilo u kaos [:vrti] iako sama ideja nije loša.
2014 04 28
kaj bi to bilo [:smije] [:smije]
2014 04 28
bio bi to cirkus bez dinara!
2014 04 28
Uf koliko bi to bilo komentara i vrijeđanja na žalost
2014 04 28
Ja zato kada mi se nešto svidi jako jako i želim dati jako veliki kompliment pošaljem privatno poruku korisnici pa ju pohvalim [:hihot] , imala sam i sličnih situacija da su meni tako cure privatno ostavljale komplimente na robicu [:sramezljiv]
2014 04 28
To ne bi bilo dobro, puno cura bi pljuvalo po svemu i ostavljalo nepotrebne komentare, a i vjerojatno bi svi ispitivali informacije o odjeći, a ne znam kako bi se to sve moglo popratiti [:tuzan]
2014 04 28
pa čemu služe povratne, tamo se lijepo može reći mišljenje o robici koju ste zamijenili ili kupili...
2014 04 28
Pa možeš ostaviti misljenje o stvari koju kupiš... a sad da komentiraš - pa čuj cure si uzimaju za pravo da govoro da je nečija roba kineski šrot, da osoba ima robu kao da je poharala second hand shopove iz čiste pakosti tako da:) samo ti komentiraš šta kupiš
2014 04 28
da Zrinkic26, slažem se potpuno, kako da komentiram nečiju robu koju nisam ni vidjela - suludo po meni ,
2014 04 28
Previše bi bilo tu ismijavanja.. nemamo svi isti stil, a kokoši je jako puno na stranici.. to bi se pretvorilo u kolektivno vrijeđanje nečije odjeće..
2014 04 28
recimo, slučajno sam naletila na profil od elle dvornik di radi svoje cipele ovo ono.. i cure su joj bez ikakvog razloga ili kupnje ostavile negativne da kak ružno nekaj radi, i kak može takvu cijenu staviti, samo zato jer je mala od dvornika.. pa baš kaj velite. kokoši. :/
2014 04 28
uuu daj mi link da vidim te cipele, sad me zanima [:hihot]
2014 04 28
ma gadne su za 300 kn [:smije] , ali opet čemu negativne ak do poslovanja nije došlo :/
2014 04 28
1 2