Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje Poštom- pitanje! :)

Sutra moram poslati 12 knjiga. I to na 4 razlicite adrese. Slala bi kao tiskanicu, ali tete u Posti kenjaju kad saljem u kuverti zracnoj, par puta su mi rekli da se knjiga mora vidjeti. Pa me zanima u cemu da posaljem? Razmisljala sam da posaljem u onoj fasciklici kaj ide u registrator i da je dobro poljepim. U cem vi saljete, kad saljete tiskanicu? [:zaljubljen]
2014 05 04
Ako je bila jedna knjiga - u omotnici sa mjehurićima. Ako više - kutija za cipele, zamotana. Ali preferiram Tisak, barem se sa pakiranjem ne moram zamarati. A da se išta mora vidjeti - nije istina. To seru....ne znam jel zato jer ih zanima kaj je unutra ili kaj....znala sam po forumima čitati da žene pišu da moraju u poštu donijeti otvorene pakete, da vide kaj je unutra, onda ih jadne tamo zamataju i time se zajebavaju...
2014 05 04
to samo zbog znatiželjnih baba.. sva sreća pa nemam takvih problema sa tetama.. donesem zapakirano i one naplate i čao amigos [:smije]
2014 05 04
možeš u kutiji kak je navela Bezbojna [:zaljubljen] pusa draga [:poljubac] [:poljubac]
2014 05 04
po pravilu tiskanica mora biti otvorena, odreži 2 suprotna kuta na omotnici ili omotaj bijelim papirom ,ali tako da se vide stranice gore i dole,pa priveži špagom u križ,da se knjige ne izvuku iz omota
2014 05 04
ako bas zelis prozirno (odnosno tete samo tako salju) mozda ti je bolje prozirna folija (za kuhanje) i nju poljepis; nje ima dosta i mislim da je mozda lakse s njom nego s prozirnom folijom za fascikle
2014 05 04
ivana0208 - [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] puse i tebi [:jezik] IvanKrajacic - mislim da cu tako [:smijesi] Ma, ne isplati mi se slati Tiskom [:smijesi]
2014 05 04
Ja umetnem knjigu u kovertu i predam otvorenu, a tete zaklamaju taj otvoreni dio da se vidi da je knjiga. Na kovertu napišem "tiskanica" gore lijevo. To je sva filozofija. Tiskanice se predaju i šalju otvorene zbog pravilnika, a ne zbog znatiželjnih baba. Nekad provjere, a nekad me samo i pitaju šaljem li u knjizi još nešto (npr. pismo).
2014 05 04
"Ma, ne isplati mi se slati Tiskom." Pa kao ih je više, ionako ćeš više platiti poštarinu nego Tisak
2014 05 04
bezbojna - jesi sigurna? Saljem 4 paketa, koja bi platila 60 kn u Tisku, ovako cu proci za manje od 40 kn [:jezik] Nisi procitala dobro moj uvodni post [:sramezljiv]
2014 05 04
I u ostalom, tko je spominjao paket. Ja sam se raspitala za slanje Tiskanicom [:jezik]
2014 05 05
Curke imam pitanje na stranici od poste nema nista o tikanici osim cijene. Molim da mi netko kaze kakav je to nscin slanja, vidim da je jeftin ali imas li kao i kod oreporucenog neku "garanciju" th potvrdu da si poslao ili je kao ibicno slanje samo jeftinije. Hvala vam
2016 12 08
Nemaš garanciju, kao obično slanje je, samo jeftinije. I kovertu moraš predati otvorenu da se uvjere da zaista šalješ samo papire/knjige.
2016 12 09
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija