Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova funkcija - Top članovi

Drage moje, stavili smo novu funkciju odnosno "feature" na stranicu - Top članovi, nalazi se gore u tab baru između tabova za Forum i Blog. Prvih 50 najpopularnijih korisnika se računa po ocjenama ("ratingu"). Formula za izračunavanje popularnosti se sastoji od broja pozitivnih komentara (kao glavna sastavnica), prodanih artikala (vrijede samo ako je predmet označen kao prodan), artikala koje je korisnik postavio, kao i komentara koje je taj korisnik ostavio drugima, što govori o korisnikovoj angažiranosti u zajednici. Ocjena korisnika se dnevno dopunjava, a strelica pored pokazuje kretanje korisnikovog "ratinga" tijekom dana. Prevaranti i korisnici koji će na umjetan način podizati svoje ocjene, bit će sankcionirani, tj. odnosni blokirani bez prethodnog upozorenja. LP [:poljubac]
2013 01 28
samo da ovo ne potakne ljude da ne brisu prodane artikle, jer ako sam dobro skuzila, artikli moraju ostati na stranici sa oznakom prodano, ili? :( mi dont lajkz
2013 01 28
Da,ostaju na stranici sa oznakom prodano,ali svejedno nakon nekoliko dana se sami izbrišu. Sve pohvale za ovu novost [:zaljubljen]
2013 01 28
Mislin da je bilo potribnije otvorit podkategoriju ' oprema za mob, tehnikalije' koje se svakodnevno vidaju ovde a zabranjene su. Ja svoje prodane oglase brisen odma, tako da mi i ne igra ulogu ovo novo.. [:pospan]
2013 01 28
Garavusa, potpuno si u pravu ali i ovo je jako dobra ideja ako ne i bolja, da se donekle ogradimo od samozvanih prodavacica tj balavih prevarantica koje nas obitavaju [:jezik]
2013 01 28
Da i ja brišem odmah prodane artikle, baš da ne rade nered i ne zbunjuju korisnike, pa mi je ovo malo blesavo, dupli posao adminu.
2013 01 28
Meni je ovo fora da se radi na stranici, prvo forum, pa sad i ovo [:smijesi] Super!!! [:zaljubljen] Samo da se riješit još prevaranata i lopova [:frustriran]
2013 01 28
Meni ovo bas nema smisla jer logično ako netko ima preko 100 pozitivnih da nema sumnje da je ok osoba, a to se vidjelo i prije po komentarima. I opet nema nicega da ja kao nova ovdje dokazem da necu prevariti... Zanima me ako prodam izvan krpica i artikal oznacim kao prodan, racuna li se to u ove bodove? Malo mi je bez veze da je tako.
2013 01 28
pozdravljam novu rubriku [:zaljubljen]
2013 01 28