Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Treba li ovo napomenuti ?!

Naime, kupila sam starke ovdje na krpicama, navodno ORIGINAL, dobila sam i dodatne fotke njih, ali se na fotkama naravno ne vidi da je na jednoj ovaj bijeli dio gore čak za 1cm dulji nego na drugoj tenisici. Korisnica stranice od koje sam kupila tenisice tvrdi da to nije nešto što je trebala napomenuti, molim vas da vi procijenite ??? [:frustriran] [slika:ccd3bc2b-8b0b-4bf1-8f40-88c273276218]
2013 01 28
strašno! tako šta se definitivno trebalo napomenuti
2013 01 28
ajmeeeee užasssssssssss, sumnjam da to original.. ako i je, to je svakako trebala napomenuti.. [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] moralaaa! kao da je jedna original a druga fejk..
2013 01 28
trebalo se napomenuti, a i vidi se na slici očigledno...
2013 01 28
pa, razlika je prilično vidljiva, mislim da bi bilo ok da je napomenula :/
2013 01 28
trebalo se napomenuti, nije to neka sitnica, to se očigledno vidi...
2013 01 28
da treba se to napomenuti ,All star ne dolaze jedna drugačija od druge ,Nikada,,nije samo guma različita ,nego i ovaj bijeli konac na početku koji je kao trokutić,odmah do gume. Nije ok nikako [:ljut]
2013 01 28
Trebala je napomenuti,ali i napisati da je roba s greškom [:sokiran]
2013 01 28
Kad sam ja u pitanju, navedem sve nedostatke do najmanjeg detalja. Zato i očekujem da drugi to navedu meni bez obzira na to što oni to smatraju nebitnim. Kad bi mi se to desilo što se tebi, sigurno ne bih ostala ravnodušna i mislim da je prodavačima porgiješila u tome što nedostatak nije spomenula.
2013 01 28
vrati joj to jer nije nosivo
2013 01 28
Hvala vam na odgovorima jer me ta korisnica uvjeravala suprotno. Neću ostavljati negativnu povr.inf. , ali sutra joj šaljem natrag starke.
2013 01 28
ovo je premijesno.... uzas...
2013 01 28
Nadam se da je članica koja vam je OVO prodala dovoljno poštena da Vam vrati novac. Ovo zaista nije u redu.
2013 01 28
Trebala je napisati kakve nedostatke roba ima, stvarno je neugodno iskustvo kad stigne paket i vidiš da to nije ono što si očekivala. Mislim da je malo pregrubo reći da nije nosivo u smislu da je poderano, odlijepljeno ili šta ja znam, jer sigurno bi se našla osoba kojoj to nebi smetalo, stoga je trebala napisati i poslikati kako spada, a ne zakamuflirati. Ti bi njoj trebala vratiti robu, a ona tebi uložen novac. Nadam se da ćeš riješiti problem. [:smijesi]
2013 01 28
SVAŠTA!
2013 01 28
1 2