Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

cipelitza-potpisujem...
2014 05 16
ja se sa svojom budućom svekrvom i svekrom super slažem.. već sam 2 godine kod njih i nikad nije bilo problema.. kad radi nešto, pomognem, kad mi zasmeta nešto, odem gore kod sebe, i za sad nije bilo problema.. nikad mi ne ulazi gore, uvijek kuca, ili čak zove na mobitel ako nešto treba.. trenutno je u toplicama, pa sam ja glavna kuharica (koja ne zna skuhat grah [:hihot] ), radim sve što treba, dečki (dečko, njegov brat i svekar) mi pomognu i super nam je..
2014 05 16
moj haus, moja pravila. tvoj haus, tvoja pravila. ak mozemo ko ljudi komunicirat kad se vidimo,super. ako ne, ne moramo komunicirat uopce. jedna stvar je jedina bitna, kako se partner postavlja kad netko vrsi invaziju u njegov osobni izbor. doduse, invazija pod tudjim krovom je nazalost mast hev. [:smije]
2014 05 16
a da vidite moju ta je nadmašila sveeee vaše loše svekrve [:smije] [:smije]
2014 05 16
cipelitza,taman tila reć da krv nije voda [:smije] [:smije] šta sam se nasmijala na ovo......
2014 05 16
najbolje svako k sebi i bok!
2014 05 16
majo,uff..i ja bi se sad raspisala,al nesmijem [:smije] [:smije]
2014 05 16
ja sam prije gledala svaku sitnicu, do jedne večeri kad sam malo razmišljala.. da živimo npr kod mene u kući i da mi moja mama svaki čas dolazi, da mi komentira, pametuje ili nešto, ne bi mi smetalo jer je to ipak moja mama, a da se ista ta stvar događa u dečkovoj kući išlo bi mi na živce.. a zašto? koja je razlika između moje mame i svekrve? i jedna i druga su roditelj i brinu za djecu, ništa drugo, i od tog dana mi apsolutno ništa ne smeta, i ne gledam svaku sitnicu koju krivo napravi.. ona radi kako je ona naučena, ja radim kako sam ja, i dobro je i jednoj i drugoj..
2014 05 16
kad smo kod krvi i vode, ja se uvijek sjetim one moonje od tete azre iz vecere za pet. tri sina. ej. ti il su pookli ko kokice il su gori od nje. [:smije]
2014 05 16
Moji također nisu nikad živjeli kod svojih roditelja i sada ne živimo niti ja i muž. Kada je baka bila bolesna, došla je živjeti kod nas i ostala je kod nas 9 godina. Ona je imala puno mušica, kao što ih imamo i svi u obitelji...ali mama se brinula da ima mirnu i normalnu starost. Možda zato na stvari gledam malo drugačije...Mislim da problemi uvijek postoje između snahe i svekrve, ali to zapravo nisu problemi nego više taština i nezrelost. Uostalom što govorimo o sebi ako na nebuloze starije žene idemo odgovarati nekakvim svađama i pljuvanjima po toj ženi okolo? To je mama osobe s kojom živimo, baka naše djece. Zato su za mene dno dna žene koje blate i svađaju se sa svojim svekrvama.
2014 05 16
Moja mama je divna svekrva. Ne mjesa se. Pomogne im ak sto treba i ne gura nos gdje mu nije mjesto. A to sto kazete da najbolje bit solo to definitivno stoji.
2014 05 16
ja samo mogu recite nesto kod mene,skupljam za vrata na stepenicama(mi smo na katu)da se izoliram od mirisa,dodira,zvukova,glasova... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
a ja bi se rado sad raspisala ali mislim da mi cijela strana ovih krpica i foruma nebi bilo dosta toliko je zločesta i munjena da ni moja Paolica neće bit blizu nje ni da bi ju pogledala plače ko kišna godina čim ova dođe blizu nje a kod nikog drugog osim kod nje se tako ponaša [:vrti]
2014 05 16
cipa,jes luda [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
soph, ne spominji mi babe. fafala unaprijed [:place] [:smije] [:place] [:smije]
2014 05 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 10