Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

nepismenost na portalu - hlaće, majce........

ne samo da me nervira, nego često ne mogu ni pronaći neki artikl koji bašbaš tražim jer su cure napisale npr "hlaće" umjesto "hlače"..ili "tallay wejil" umjesto "tally weijl"..........nadalje "convers", "kapa jakna" (pa mislim si jel kapa ili jakna? [:smije] )....itd.. ) naravno svima se može dogoditi da fulaju slovo-dva, ali nekima je svaki artikl nepravilno napisan, dakle mogu ga prodati jedino ako slučajno netko naleti na njega.. zanima me smeta li to samo mene ili...? [:smijesi]
2013 01 29
Meni to također smeta >.< Takve osobe izbjegavam xD
2013 01 29
kad smo kod nepismenosti- meni je najjace kod dodavanja artikla ono "prodajite" [:hihot] [:hihot] [:hihot] vjerujem da je to neka nenamjerna pogreska, ne nepismenost, ali smijesno je [:smije] [:smije] [:smije]
2013 01 29
meni je i dalje nepojmljivo da osobe od cca 20 godina ne znaju da se hlače pisu sa tvrdim č. to je uz kuću nešto što spada u opću kulturu. [:sokiran]
2013 01 29
ne smeta,koliko je to zapravo velika šteta za njih,jer ih nitko neće pronaći,čisto sumnjam da ce netko ici upisivati majca -.-
2013 01 29
da i to sam vidila [:smije] [:smije] "prodajite"
2013 01 29
hahahah, ma lako za pronaci artikl ovdje, ali zamisli danas-sutra kad se takva osoba zaposli i npr. pise dopise ili izvjesca [:hihot] [:hihot] [:hihot] sreca(ili nesreca) pa danas postoje programi koji automatski ispravljaju gramaticke pogreske [:jezik]
2013 01 29
neće pisati dopise,bogato će se udati :D
2013 01 29
nema toliko bogatasa koliko ima nepismenih djevojaka [:smije] [:smije]
2013 01 29
[:kesi] [:kesi] [:kesi] ima nešto i u tome...
2013 01 29
lana začudila bi se koliko je bogataša nepismeno baš kao te jadne djevojke... pogotovo ovi naši, "domaći" bogataši [:hihot] isto kao i političari, nauče par dužih riječi i kao zvuče pametno, a ustvari ispadaju glupi jer ih stavljaju u skroz krivi kontekst [:smije] funny inače, nepismenost je za mene karakterna mana, i to jedna od većih, pokušavam izbjegavati što je moguće više ali danas je sve teže, kad više skoro nikoga nije briga za pismenost dok se nosi marc ecko sat i bundica
2013 01 29
obožavam upotrebu kilometarskih riječi (kojima značenje ne znaju) u potpuno krivom kontekstu [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2013 01 29
ma joj, ja generalno bogatase i ne smatram pametnima, vecina ovih nasih je samo podmukla pa su pokrali i otud im bogatstvo, ne od pameti [:jezik] samo sam htjela reci da je vise nepismenih ljudi nego bogatih, nema tu neke proporcionalnosti [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 01 29
Najjače do sada mi je plaćanje PODUZEĆEM [:hihot] hahahahahaha.Nevjerovatno!
2013 01 29
lol [:kesi]
2013 01 29
1 2 3