Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prijedlog adminu - Tražim

Vidjela sam da mnogo cura pa tako i ja, otvaraju teme s naslovom tražim ovo il tražim ono... Iz tog razloga predlažem da se na osobne profile stavi kategorija TRAŽIM kao što imamo kategoriju omiljeni gdje bi mogle opisati ono što tražimo ili čak ubaciti neku fotku traženog artikla. Svakodnevno posjećujemo profile drugih cura da bi našli ono što tražimo pa eto da skratimo sebi vrijeme i smanjimo zatrpanost foruma otvarajući takve teme. :D
2014 05 30
Nije loša ideja: )
2014 05 30
super ideja [:kesi]
2014 05 30
Još samo da ideja zaživi ;)
2014 05 30
ideja za 1000 ovako izgubim vremena i vremena kopajući po profilima, a rezultat čista 0 [:smijesi]
2014 05 30
ajmo neku peticiju potpisat ... jer ovako mi izgleda da ce ostat samo na jednoj od mnogo neostvarenih ideja [:pospan]
2014 05 30
super ideja. ja bi da se moze i razvrstat roba u ormaru po vrsti jer neke korisnice imaju 30 stranica pa mi pada mrak na oci kad otvorim te profile peticija nista nece postic...krpice nisu za dobrobit drustva vec privatno vlasnistvo pa taj covik moze drzat stranicu kako god on zeli bilo bi dobro da makar zaposli vise admina ali covik nije ni zato zaintresiran...
2014 05 30
@sepina - i to je odlična ideja... ne bi bilo loše kad bi se i to uvelo... odjeća pod odjeću,nakit pod nakit itd... ovako mi je muka kad otvorim profil i na njemu 200 artikla... pogubim se, a i nakon treće stranice odustanem ://
2014 05 30
možemo probati kolektivno poslati adminu poruku za otvorenje tih kategorija :D ne košta ništa ako pokušamo i tako
2014 05 30
Ovo je zbilja odlicna ideja [:kesi] jos da se moze sprovesti u djelo a ne da ostane samo na rijecima.. [:pospan]
2014 05 30
Apsolutno podržavam i ideju vezanu uz traženje i sortiranje artikala ! Meni se zaista ne lista 5+ stranica dječje robe da bi vidla žensku [:ljut]
2014 05 30
super ideja! [:smijesi]
2014 05 30
Onda držmo fige da će admini uvažiti ove ideje jer sam mišljenja da bi ovo stvarno uveliko poboljšalo krpice... biti će manje ''nereda'' :)
2014 05 30
Mogu predložiti prijedlog šefovima, no sumnjam da će proći jer će svi stavljati slike s neta ili uzimati tuđe slike, i sajt je prvenstveno za PRODAJU i zamjenu tako da... neznam, javit ću vam. Pozdrav
2014 05 31
Te slike se ne trebaju vidjeti na glavnoj stranici foruma, znaci strogo ce biti ogranicene na profil... Umjesto da pretrazivamo profile drugih korisnica trazeci ono sto zelimo, ovako cemo imati to na svojim profilima sto se opet odnosi na krpice i prodaju posto to trazimo medu korisnicama krpica.
2014 05 31
1 2