Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

prosvijetlite me jer može bit da je stvarno u meni problem

a cuj ovaj vic... zena je zaposlena,ima 50g i zbog nekoliko komentara da izgleda jako mladoliko je zabrijala da cu sa guštom dijelit svoju odjecu s njom.. zena nonšalantno uzme nesta iz mog ormara a ja poslje ko luda trazim jer se nije udostojala rec da je uzela ... a da ne govorim da nikad nezna vratit .. isss sad kad ovo citam i sama sebi se cudim ... idem se osamarit [:ljut] .. u pravu ste skroz .. moram se malo istrenirat
2014 06 17
Pa gledaj, sve ima svoje dvije strane... Ok je to što ti pričaš, treba se postaviti i odrediti granice, ne smiješ dati nikome da te gazi... Ali, uvijek ima taj ALI Evo npr. ti živiš u njezinoj kući, imate svoj dio bla bla bla... Sada je pitanje, jeste li ti i muž zaposleni, tj. jel financijski sudjelujete u kućanstvu? Drugi primjer, oni drže piliće, ok, ti ne želiš, ali jel ti kupuješ piletinu ili jedeš onu što ti svekrva da za zamrzivač? Kužiš, sve ide u dva smjera, ako ti ne želiš držati, hraniti piliće što se već radi, barem kada se kolju pilići možeš reći dajte ja ću napraviti ručak, ili pomoći spremiti piliće u vrećice ili bilo što. Neće ti pasti kruna s glave. Iako, ako nekome nisi simpatičana ili draga, teško da će bilo što biti dovoljno, no to nije izlika za "ja neću" ili "baš me briga". Moraš imati neki back up, biti malo mudrija. Od svađe ništa, a koliko vidim ni od razgovora. A što se tiče onog "tvoja mama" pa po meni jeste malo nepristojno, iako je ona bespotrebno napravila dramu, ali mogla si je nazvati imenom. Ne zvuči ok ,nikako.
2014 06 17
ma stara namjerno provocira i vadi ti živce jer vidi da si obzirna.To su prepredene lubomornice al ti okreni vodu na svoj mlin i neka krene opći potop, poplava i ljepo se posvađajte i reci joj šta misliš i neka sve izađe van. Ne trpiti ništa i nikoga.Nisi na takav otužan život osuđena ili sama sebe osuđuješ. Poslje će pazit i imat više respekta a ako prekipi super razlog,motivacija i vjetar u leđa da se nešto promjeni u vašem životu.Zašto vam ne bi bilo bolje, ljepše,slobodnije, zašto ne bi prodisali i skonuli tu lubomornu omču oko vrata,udav,anakondu koja ti se stegla oko vrata i polako stišće svoj pljen [:frustriran] .Pod noge i selidba je najljepše rješenje,s njom ili ćeš poginut a vaš brak će pretrpit rascjepe i napukline.
2014 06 17
I nipošto ne histeriziraj, moraš biti smirena, nirvana... Ako te vidi histeričnu, živčanu, tužnu, ljutu, povrijeđenu - she wins
2014 06 17
cipelitza , prije 9 minuta prijavi | ↑ meni je recimo tesko nesto drugo, pokrenut se po pitanju da se trudim oko nekoga tko tog nije vrijedan. ko ionako niti vidi niti cuje. djaba energije puste potrosene, u veliko nista. ona tebi jednu, ti njoj dvije, ona tebi tri..i tako dok prva sta? ne oboli il krepa od muke? kako da ne. Cipelica sve si rekla a ja ovo isprobala,živa istina i nema pomoći. Ni na ljepo ni na ružno. Ajme šta je lipoooo [:zaljubljen] bit slobodan od svekrve i ostalih i vidit se samo ponekad (ja nikad nadam se) pa makar živit na kruhu i vodi ali slobodannnnn [:kesi]
2014 06 17
@cipelitze mudrice, potpisujem svaku [:jezik] @Milkacokolada87 tek sad vidim da si napisala da ti je muž zaposlen i da plaćate dio kredita... Ali svejedno, njezino je, k vragu kako god da okreneš...
2014 06 17
A i muž ti je super kad ništa ne poduzima.. Dođeš do tog da ju moraš ucijenit. Rekla bi ja njoj ak misli viđat unuka nek se skulira
2014 06 17
ma kakvi ultimatumi. zna se s kim treba odradit razgovor i dat jasno do znanja da dalje ovak ne ide. nema te sanse da se uspiju dogovorit, ova ulazi u ormar, halo? di tog ima. gotovo je, granica nije postavljena na vrijeme, big mistejk, i sad nema nazad. a uostalom i retardirano zvuci vrati mi majicu il hlace i nemres tak..kaj nemre, vis da moze..sad je po tom pitanju gotovo. ak oce selite van, ak nece, seli ti van. il trpi i svadjaj se i izludi. jer izludit ces sigurno. plus, napomena, cim manje rijeci trosi, kaj ti njoj imas tumacit kak si ju nazvala njegovom majkom a ne svojom svekrvom. ono, to je argument? sjajno, bas vrijedan da se zanj ufatis i zapleses s njom kolo, a baba zapovijeda i tebi kakos plesat i orkestru sta ce svirat..bezibre, [:smije]
2014 06 17
pokusavam si zamislit takvog partnera kojem je sasvim normalno da mu se upada u osobni prostor i da mu se zeni kopa po robi i uzima sta hoce. dafak? da sinek morti ne zivi vrlo jeftino pa mu nis ne smeta jer da mu smeta morao bi se malo pokrenut?
2014 06 17
Ona ti se hrani na takvim tvojim reakcijama (tj. nereakcijama i nerviranju)... Ne smijes joj dozvoliti! Prvo moras popricati s muzem jer je to vas zajednicki zivot (bez obzira sta njemu ona ne smeta, trebalo bi mu smetati kako se ti osjecas radi nje). Trebate se dogovoriti kako dalje i drzati se toga! I odvojeno stubiste i NOVI kljuc u bravi i na ormaru je dobar pocetak jedne velike ljubavi
2014 06 17
i samo cekaj kad ce izvuc iz naftalina da si ti jednom nju nazvala indirektno al nema veze, glupacom i kurvom. osvrt na ovo sto si izgovorila, posve suvisno tumacenje ocitoga. baba dosla po fajt a ti se uvatila ko jumferica: "rekla sam mu TVOJA MAMA pa nisam vas nazvala glupačom ili kurvom... "... odmah da ti velim, nemoj se i tu ufatit u daljnju raspravu. [:smije]
2014 06 17
Prvo, divin ti se kako možeš živit s njegovima, makar bili najdivniji na svitu, ja ne bi nikad mogla [:pospan] [:pospan] [:pospan] Drugo, nisi joj ti ništa grubo rekla, očito ženu muče godine pa ju je pogodilo [:jezik] Draga, drži se i ne daj joj da ti remeti mir i privatnost. Neka ona pleše kako ti sviraš [:jezik]
2014 06 17
bezibre, ima mjesta di trea plesat i svirat, na obostran gust, ovo je simfonija osobi bez sluha [:smije] [:smije] mani se ćorava posla, reklab ti moja baba [:smije]
2014 06 17
[:smije] [:smije] [:smije]
2014 06 17
mexicana: ispast ce da se izvlacim ali zivimo odvojeno, svako ima sve svoje pa cak i dvoriste, rezije su zajednicke ali daje najveci dio, placamo dio kredita koji su oni digli za kat prije 10 godina(10t eura su otplatili i sad 10t eura placamo po posla, s tim da nije legalizirano tako da i to krece po pola).. financijski smo neovisni i sve je pola pola sta se troskova tice .. ali npr(zivimo u micevcu) rentu koju su dobivali radi smetlista u blizini nismo dijelili a i nasi kvadrati su uracunati (nebitno zapravo) imaju ogroman vrt i nije mi problem pokosit ga iak imam nalakirane nokte i dolazim iz grada i nisam navikla radit takve stvari, vozikam ih autom svako malo iako imaju vozacke, trudna sam ribala njihov frizder jer mi se gadilo sanjat ga a kamoli nesta uzet iz njega, treba kuhat, pec ic po nesta umjesto njih .. sve to napravim ali kokosi nema sanse iz dva razloga.. kcer im nikad nije krocila u kokosinjac a kamli da je prismrdila dok su ih ubijali i tome slicno ... drugo postoji valjda nesta sta i ja mogu ne zeljet radit ... sve u svemu to mi je stvar principa.. kad sam dosla za stalno k njima pitala me da zasto ja njoj nekad dolje ne pocistim i pospremim [:sokiran] sori ali ja nisam dosla bit nekome besplatna cistacica .. jedno je kad je netko bolestan i nemocan naravno da cu se skrbit za njih ali ovo je pretjerano bezobrazno po mom misljenju meso kupujem kao da kokosi ne postoje u dvoristu do mog .. i je, rekla je ona da slobodno uzmem ali rijetko idem u njihovu garazu gdje stoji skrinja tako da mislim da sam od nje uzela svega 2 pileta i 2-3 paketa filetiranog mesa ...(eto cisto da se zna racunica) sta se njenog imena tice po iskustvu mogu rec da je u njenom slucaju to jos gori naziv nego ono TVOJA MAMA ... najgore je u svemu tome kaj ne vidim problem da ju prozovem bilo kak od tog troje ... tvoja mama, svekrva ili njeno ime.... mislim sad ispada da moram pazit dal kazem auto ili automobil .. ajde da su to uvredljive rijeci ali ovako ...
2014 06 17