Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

koje korisnice vas najviše živciraju?

koje korisnice vas najviše živciraju? [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 06 22
Nitko pojedinačno, a općenito-one koje ne odgovaraju na upit [:smije]
2014 06 22
one koje posalju samo "ja zelim..." pa im ti odgovoris da li ih zanima koja informacija ili..pa se one vise uopce ne javljaju, niti odgovaraju...mislim pa cemu uopce salju upite, bez ikakvog pitanja ako ne misle kupit??ajmee kako me to nervira...
2014 06 22
Ne živciram se uopće radi krpica ili njihovih korisnica, do sada samo dobra iskustva i nadam se da će tako i ostati [:kesi]
2014 06 22
Potpisujem sve navedeno...
2014 06 22
one koje nakon upita dobiju odgovor, pa nema ni hvala ne, ni hvala da [:vrti] drugim riječima one nekulturne
2014 06 22
ako pocnu neke stavljati nickove ova tema bi mogla postat zanimljiva [:smije]
2014 06 22
One s kojima 7 dana moram razglabat da zelim kupiti nesto!!! Ja posaljem upit a njima 2 dana treba da odgovore i onda odugovlace sljedecih 5 dana!!! Ako nisi sposoban u nekom razumnom roku odgovoriti na upit, mrs odavdje! I da ne zaboravim, one koje pišu stilom curice iz 4 razreda. Uzas! [:frustriran] [:ljut] [:pospan] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji]
2014 06 22
one koje krse sva moguca pravila i stalno se reklamiraju [:smije] i one koje otvaraju teme u podforumima gdje ta tema u ni jednom paralelnom svemiru ne bi spadala [:smijesi] i one koje se ne mjenjaju ali te ipak pitaju za zamjenu. *izbacivanje frustracija subotom navecer* [:hihot]
2014 06 22
mene zivciraju cure koje imaju slike s neta,pa kad se javim da zelim kupiti predmet,kazu mi da se narucuje,zanima me zasto to rade-'zasto odmah ne napisu da narucuju s neta,i da stvar nije odmah dostupna [:sramezljiv]
2014 06 22
One koje ne kupuju kod mene [:smije] [:smije] [:smije]
2014 06 22
eh karlo to nas sad tjeras da zavirimo u ormar da bi nas zavolio [:hihot]
2014 06 22
GO AHEAD! [:smije] [:smije]
2014 06 22
Slatkice kojima sve super stoji..sexi cure...divne mamice....e na njih sam ljubomorna [:sramezljiv] !!! Šalim se, naravno [:hihot] [:hihot] [:jezik] !
2014 06 22
Niti me živcira tko niti se ja živciram,hvala Bogu pa ne živim od krpica,ukoliko mi netko ne odg,idem dalje itd...tak da samo relax [:zaljubljen]
2014 06 22
1 2 3