Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Molim administratora

da kad već tako ažurno briše moje prodane iteme,da se konačnoooooooooooooooooloooooo primi i ostatka krpica
2014 06 25
vec je administratorica negdje napisala da ne brise ona prodane artikle nego sustav...bilo bi bolje da postoji odredjeni rok za prodane artikle,npr 10 dana stoje kao prodani i onda da se automatski obrisu :)
2014 06 25
na taj način (kada admin obriše) se i dalje prodani artikli pojavljuju u tražilici, nestanu samo s profila...tako da bi svatko trebao svoje pobrisati da bi se to rješilo [:ljut]
2014 06 25
Ja svoje koje vrlo rijetko prodam ...brišem sama...nema potrebe da stoji tu kao prodano...čemu....
2014 06 25
Meni se obrisalo nakon samo 3 dana a curi jos nije stiglo!
2014 06 25
a u čemu je problem ako su prodani?
2014 06 25
Pa u tome što npr.naletim na moree stvari koje tražim i konačno nađem ono piše prodano pa poludim i neda mi se listat. 10 dana
2014 06 25
ja svoje brisem tek kad stignu do kupca i kad javi da je sve ok [:smijesi]
2014 06 25
Ovo je adminka napisala na temi gdje cura moli da se produži rok za brisanje za artikle koji su označeni kao prodani. "Ja nisam ta koja briše prodane, briše ih sustav automatski (nakon nekog vremena, ne znam točno koliko jer varira)."
2014 06 25
Ma brise sadbireklakaj. Zasto su u trazilici jos uvijek moji stari artikli s oznakom prodano koje,sam ja vec,davno,zbrisala?
2014 06 25
Alex u tome da kad se obriše oglas više ne možeš dokazat stanje artikla, šta je pisalo u opisu ni ništa. Tada osobe mogu tvrditi što žele
2014 06 25
Ja oznacim prodano kad sjedne uplata na rn....pobrisem kad posaljem....obicno je to isti ili sljedeci dan...sad sam ngo pa ce biti par dana duze....ali to je moj sistem i tako pratim....da ne zaboravim ili pojesam nesto...
2014 06 25
Najbolje je ne pisati prodano sve dok ne stigne do kupca. Pa ako je sve ok, onda označiš prodano, prije toga ja napišem rezz, i nakon uplate i slanje, doj ne stigne.
2014 06 25
pa napišite d aje rezewrvirano pa kada stigne do kupc aonda prodano
2014 06 25
o vilenjačice, jesi mi dobro? :)
2014 06 25