Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Mršavice :)

Ova tema je napravljena čisto iz znatiželje :) Ja sam zaista dosta mršava.Nije od jučer,takva sam. Nisam iskompleksirana.Obući ću i suknju,hlačice,tajice... Jedem onoliko koliko mi je potrebno,ali čak više od frendica...i ni grama gore. Zanima me drage mršavice- Koliko ste visoke i koliko kilograma imate? [:zaljubljen] [:smijesi]
2014 07 05
158 cm, 52 kg... nisam premršava baš, imam obline kakve takve [:hihot] ne jedem baš puno, al mršavost mi ionako genetska [:jezik]
2014 07 05
170, 50+- takoder ne izgledam anoreksicno al kad bi jedno 5-6 kg otislo u guzu il grudi, ne bi bilo na odmet [:hihot] [:hihot]
2014 07 05
Uf...eto još jedne mršavice ovdje [:smije] 175, 51 kg, max 53. Oduvijek sam na toj kilaži, a jedem ko termit, u svako doba dana, ali kile ne idu gore niiikako. Isto sam prihvatila da sam jednostavno tako građena, šta ću drugo [:hihot]
2014 07 05
173 cm, 50 kg, mama curke od skoro 5 godina, a izgledam ko da mi je 15... Ako se i udebljam, ode u facu... [:frustriran]
2014 07 05
165 visoka i 50kg .........nogice premrsave po mom ,,,al zato volim danasnju modu zbog ekstra uskih trapki :)
2014 07 05
bijah mršavica,više nisam [:smije] [:smije] [:smije]
2014 07 05
Kad sam imala 56kg na 165cm - bila sam si "debela". A sad sam se u malo vremena udebljala na 65kg... i sad kada gledam slike na kojima sam si prije bila "debela", mislim si: To ti je kazna sad. [:smije] Ali u jednom trenu sam imala i 52 i moram priznati- premalo- otišle obline, osjećala sam se kao miš. [:hihot]
2014 07 05
A što vi cure radite kada želite izgledati odraslo, ako me kužite...? Ja se nekad i spickam, al mi onda to sve nekako smiješno na meni...
2014 07 05
znači ima nas [:smijesi] mogle bi gore uz dosta truda... ma da su mi samo noge malkoc jače bilo bi ok. da li ste pile šta za debljanje?
2014 07 05
* kazna što sam smatrala da sam tad bila debela... [:sramezljiv]
2014 07 05
kada nemas obline, ne mogu ni otic [:vrti] [:hihot]
2014 07 05
Ajme, ajme...... odkada je biti mršav bio problem u današnjem svijetu...? [:vrti] Pa sve je za mršavice. Nemrem si nać ženstvenu haljinu s V izrezom- sve su O i skater.... izgledam kao da imam grbu gore ak nema veliki dekolte... E to je problem! I još sam sad na dijeti a pms... [:znoji] [:place] [:place] [:place]
2014 07 05
PrincessKrafna baš si me nasmijala! Jel si kile nabila s krafnama? [:hihot]
2014 07 05
....a bit će da jesam... [:ljut] [:zaljubljen] [:zaljubljen] kad volim slatkooo... a sad sam na LHCF dijeti, ma nekaj kemijam, i ono, izbacila kruh, rižu, tjesteninu, slatko... [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ludaaa! Stoga, pokušajte sa slatkim stvarima, kolačima, pa puno kruheka i tako to. Piroške, recimo po dvije za gablec i zagarantirano debljanje. Provjereno! haha [:smije]
2014 07 05
1 2 3 4