Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

nestaju artikli, pomoć admina!

naime nekoliko artikala sam dogovorila s jednom curom za prodaju i naravno označila kao prodano......nakon što je cura odustala(odnosno ne javlja se više) artikle sam ponovno stavila u prodaju, ali su potpuno nestali s mog profila....zašto se to događa, šta moramo pisati velikim slovima "REZZZ" ako nešto nije 100% dogovoreno za prodaju ? [:vrti] [:vrti] [:tuzan]
2014 07 06
ako si označila da je prodano, (zbog cura koje također označe i ne brišu artikle po godinu dana i onda nam pretrage stvaraju problem jer je 50% prodano) admin ih briše sam...tako ako nešto nije prodaneo nemoj tako označiti ..označi REZERVIRANO...ne treba ti pomoć admina...admin ih je i obrisao :) + ako trebaš pomoć admina pošalji mu poruku a ne otvoriti temu- nju neće vidjeti u bezbroj novih tema
2014 07 06
aminka ce vidjeti temu... [:hihot]
2014 07 06
Pa oznaka prodano logicno daje adminu znak da obrise oglas,kako bi trebao znati da jos nije sigurno? Zato ja ne stavljam oznaku prodano dok artikl ne stigne do kupca Vise me ljute kad mi obrisu oglas jer imam fotku s neta,dok postoji hrpa takvih oglasa starih po godinu dana koji se redovito vrte na najgledanijima.Takodjer,ako mi je fotka kolaz moje i fotke s neta,nema razloga da i to brisete [:tuzan]
2014 07 06
Vicky1, inače brišem artikle ali tek kada sretno stignu novom vlasniku i mislim da je to u redu.....jer naravno uvijek postoji mogućnost da će netko odustati.........a ono kada u naslovu piše velikim slovima "REZERVIRANO" prije naziva artikla baš olakšava pretragu, ha? [:pospan] Gloria56, artikli nisu obrisani, nego samo nestanu s profila .... mogu ih pronaći jedino ako otvorim neki svoj artikl pa random odabirom naletim na taj nestali u onoj rubrici "Drugi predmeti od marlenamarlena"
2014 07 06
Ja imam suprotan problem. Prodam artikl, pustim prodano dok ne dođe do kupca i onda obrišem oglas, a oglas je opet na tražilici (no ne i na profilu) i cure mi se i dalje javljaju [:vrti]
2014 07 06
i da, temu sam otvorila da vidim i ima li još cura s tim problemom ili je moj profil pokidan [:smije]
2014 07 06
znači stvar je u tome ....zašto postoji opcija "prodano" ako ne možemo označiti artikl kao prodan i kasnije ga obrisati.....jer čim označim nešto kao prodano više ne mogu naći na svom profilu.....a obrisati ne mogu ako ne mogu vidjeti artikl u pregledu thumbnail-a....
2014 07 06
U pravu si marlenamarlena!
2014 07 06
Nemam pojma kaj se događa, nisam u zadnje vrijeme brisala prodane artikle, samo one koji su nedopušteni radi tagova ili slika s neta (ako su bili prodani, svejedno bi ih izbrisala jer su nedopušteni), no možda se neki obrisani/prodani zbagaju pa se vraćaju u tražilici ili slično, ne znam zaista, pitat ću tehničara da pogleda radi li se o bugu...
2014 07 06
ali nisu obrisani, kao što sam već rekla, nego samo nestali s profila.....mogu na njih otići samo preko linka iz razgovora..čak i kada maknem oznaku prodano
2014 07 06
mnogi artikli koji ne postoje na profilima se nađu u tražilici... ja nađem nešto reeecimo hlače, klinknem na profil korisnice i tamo tih hlača nema, dok u tražilici ima.. i to nije jedan izolirani slučaj, na takvih sam naišla mali milijon..
2014 07 06
Moram pohvaliti Administrator!! [:smijesi] Obrisala mi je prodane artikle koje ja nisam mogla... [:kesi] HVALA!! [:zaljubljen]
2014 07 06