Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Što pokloniti rođaku koji prvi put dolazi iz Kanade?

Prvi put nam dolazi rođak iz Kanade, ima 16 godina i možda više nikad neće ni doći ovdje. Ne znamo što da mu poklonimo, sve ima, love ima, mi nemamo i nismo pametni. Mislili smo dres naše repke, al je skupo, a i ne bi nam stiglo dok one dođe jer dolazi na jedan dan.
2014 07 08
domaću rakiju...višnjevac [:smijesi]
2014 07 08
nešto hrvatsko [:smije]
2014 07 08
spremiti nesto od nase tradicionalne hrane,materijalno mi nista ne pada napamet [:sramezljiv]
2014 07 08
raspitajte se koji mobitel ima....današnja djeca su samo uz mobitele... [:smijesi] ....kupite jednu maskicu (npr. plavu maskicu za taj i taj mobitel....) ako me razumjete [:smijesi] [:smijesi]
2014 07 08
Litru rakijice :D
2014 07 08
slažem se s lanom, mislim da će mu u sjećanju ostati hrana [:smijesi] a ovako, kupite mu za frižider onaj magnet, meni j fora kada na svom frižideru vidim magnete iz raznih zemalja [:smijesi] ništa skupo, ali opet će mu biti uspomena
2014 07 08
hranu i slično ne bih, želimo nešto što će mu ostati :D sjetili smo se sad da imamo te grafičke trgovine u gradu pa možda neki privjesak ili magnet stvarno, ili nešt slično. nemam pojma, užas baš je nekak zaebano :D
2014 07 08
Croata kravatu sigurno nema, mislim da bi to bila lijepa uspomena [:kesi]
2014 07 08
Delillah fora je da, al kad kod mene nema ničeg u gradu za kupit
2014 07 08
Možeš mu dati tiskati majicu sa nekim fora natpisom, ujedno orginalan i simpatičan poklon.
2014 07 08
Nešto tradicionalno hrvatsko za uspomenu kao npr. već spomenuti magnet ili šestinski kišobran, figuricu "kumica s placa" i slično [:kesi]
2014 07 08
Šiltericu sa kockicama ili logom hrvatske, neku našu čoksu ili bombonjeru, tipa Kraševe bajadere..
2014 07 08
pa ak dečko ima zanimaciju nekakvu npr neki sport ili hobi.. ja bi poklonila u tom stilu al sa hr detaljem.. npr ako trenira nogomet dres je odlična stvar.. ili tak neš... a treba imat vremena i proć tak po tim dućanima.. možda bi se i našlo kaj jeftino
2014 07 08
hranaaaaa definitivno [:smije]
2014 07 08
1 2