Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Tablete za bazen i filter pumpa za Intex bazen

Zanima me koliko dugo se mora filtrirat bazen? Pretpostavljam da se navečer filtrira. Jel filtrira i blatnjavu vodu koja nam je slučajno ušla pri punjenju u bazen ili ćemo morat ponovno punit bazen? Čemu služe ona mala dva crna šeširića (izgledaju kao gumeni čep)? Kako se bazen čisti s tim tabletama? Tablete koje smo kupili su veće i piše da je jedna za 20m kubnih vode, Znači četvrtina bi bila dovoljna za naš bazen od 5 kubika. Hvala svima na pomoći. Znam da imam uputstva,ali nisu baš potpuno jasna.
2014 07 19
mi palimo pumpu po par puta na dan , ono kad zavrsimo sa kupanjem pa ju upalimo..a te tablete smo mi stavili u kutiju od kreme neku veliku i probusili rupe i onda nam ona pluta gore na vodi.. jer cula sam da su neki znali stavljati tamo kod filtera negdje tu tabletu pa im je znala izgristi sve jer su jake dosta
2014 07 19
zato i pitam jer s time nije za igrati se...
2014 07 19
pa da nama je tako vec kad je tableta bila vec jako mala ispala dolje na dno bazene i izblijedio je dolje jedan dio gdje je ona bila
2014 07 19
ok...znači ona čisti vodu da bude voda kristalno čista? to je u biti klor. i onda kasnije opereš filtar vodom? ja sam tako planirala razrezati bocu od coca-cole i staviti da pluta u njoj i probusiti rupe...neki su mi rekli da treba u filter ići ta tableta...zato ja bolje pitam da ne skitam tko ima iskustva s tim svim...
2014 07 19
Mi imamo kupljenu posudicu koja je kao gljiva koja pluta i u nju stavimo tabletu navečer nakon kupanja. Do jutra se rastopi. To je baš za te tablete. Ima i tekučina za bistrenje koju je dobro imati pored tableta klora, jer ona ubija alge i voda vam ne bude ljigava. Što se tiče zemlje, nju vam filter ne bude očistio iz bazena. To sigurno. Moji klinci jako paze kad ulaze u bazen da ne unesu prljavštinu, ali svejedno se filter jako brzo zapuši, tj. zamaže. Dosta su skupi. Ako ih mislite prati i čistiti nekoliko puta ne dopustite da se osuši prljav. Najbolje ga je ispirati pod tušem ako imate onaj sa masirajučim mlazom jer je jači i bolje skida prljavštinu. Pumpu palimo dok smo unutra jer onda bolje čisti vodu jer je uzburkana, a kad je voda mirna prljavština padne na dno i ne ulazi u filter, pa se voda i ne pročisti. Ovo nam je četvrta godina i već smo iskusni. [:smijesi]
2014 07 19
Ja filter perem kad se zaprlja u kanti vode i bijeog praška stavim.Operem je dobro i vratim nazad.Men8 tabletica nikad nije stvarala problem samo se otopi pa stavim novu.A pumpa treba radit svaki dan.Ja na primjer svoju palim ujutro kad se dignem i ugasim je navecer oko 18 sati.
2014 07 19
markina,gdje mogu kupiti tu posudicu za tablete?
2014 07 19
i tu tekućinu za bistrenje? gdje ste vi kupili?
2014 07 19
kako ti matea22 stavljaš tabletice?
2014 07 20
Mi kupili u Obi trgovini gdje i bazen. Trgovina ta propala, ali ja vjerujem da sva ta oprema i tekučine postoji u trgovinama gdje se prodaju bazeni. Uradi sam trgovina bi trebala imati, Baumax, Bauhaus i sl. Inače muž ove godine preko interneta kupio 6 filtera (koji su inače blizu 100 kn jedan) za 200 kn. Neki ljudi iz Virovitice prodaju.
2014 07 20
Možete mi dati broj ili nešto od tog čovjeka? Hvala! [:smijesi]
2014 07 21
blago vama imate bazen [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 07 22
koje vi filtere to kupujete ? mi kupimo ukonzumu za 20 kn
2014 07 22
Stavljam tabletice u posudu/mrežicu koja je sa strane u bazenu zakačena.To pluta u vodi i tako se tabletica trosi.
2014 07 23
1 2