Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

trebam savjet na brzinu

curke savjet na brzinu molim! Ovo nije tema za prozivanje već za jedan dobronamjeran savjet koji tražim od vas. Čula sam se prije sat / dva sa surkom za zamjenu i sve smo lijepo dogovorile, cura je izuzetno pristupačna. Ja sam ju samo pitala kako bi htjela da si razmjenimo pakete, putem pošte ili nekako drugačije i poslije toga mi nije više ništa odgovaral, i za 5 min se odjavila. Dogovor je bio sve u svemu da si sutra pošaljemo, več sam joj dvije poruke napisala nek mi napiše kako ćemo razmjenit pakete, a pošto nje nema gore, nisam dobila odgovor. I sad nisam pametna, dal da pričekam dok se ona ne izjasni kako bi htjela da pošlajemo pakete?? Ili da joj samo pošaljem ( zato jer je ona meni napisala da sutra šalje sigurno,i nakon mog upita putem čega, nije više odgovarala). Šta sad da radim, da šaljem ili ne??! Zbunjena sam. I napominjem ovo je dobronamjerna tema, i ne prozivam curu, samo tražim savjet. Tnx [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 07 25
pa ako vam je dala podatke samo adresu i to pošaljite poštom ili jednostavno čekajte da se javi ne bi trebalo biti problema ako ne pošaljete odmah sutra pošto je niste shvatili
2014 07 25
Pričekaj da odgovori. Zaštiti sebe. Nitko neće zamjeriti ako zamjene ne dođu isti dan ;)
2014 07 25
NE ŠALJI NIŠTA to smo već 1000 puta savjetovale kad su bile slične teme
2014 07 25
nije valjda suzana?
2014 07 25
Ja bi pričekala da ona odgovori.
2014 07 25
Čekaj odgovor! I škicnu temu "upzorenenje!!!" u slučaju da je to ta.
2014 07 25
ne nije ta suzana, druga je, pa pričekat ću ona bolje. Mislim bezveze mi bilo kad sam pitala da kako hoće da pošaljem. Ako će ona slat tiskom kak ću ja znat, nek se izjasni
2014 07 25
Ne trči pred rudo.
2014 07 25
Ok jasno, čekam da odgovori!!
2014 07 25
Bolje da pričekaš neće se nitko naljutit zbog jednog dana kašnjenja. Bolje i tako nego da prođe kao ja. Tražila poštom, poslala podatke a ona dala mužu koji je poslao tiskom i to po svom na autobusni kolodvod koji mi je na drugom kraju grada. I još napiše pogrešno prezime pa se teta nečkala dali da mi da paket. [:ljut] [:vrti]
2014 07 25
a o kojoj korisnici se radi mozda je netko vec suradjivao s njom pa zna nesto vise
2014 07 25