Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure drage pomoć molim

Drage moje, lijepo bih molila ako netko zna mogu li se ikako vratiti izbrisani razgovori? Naime imam novu suradnju sa svojom dragom kupilicom, i taman sam krenula da joj pošaljem stvarčice i skužim da sam izbrisala razgovor od ranije gdje sam imala njene podatke [:place] Naravno da sam ju tražila da ih pošalje ponovo, ali stvar je u tome što se ona prijavljuje svakih nekoliko dana, a ja danas imam milijon obaveza zbog smrtnog slučaja, a sutra putujem i stvarno ne bih htjela da žena čeka još tri četiri dana da joj pošaljem nešto što je uplatila. Pa ako je moguće... Hvala, lijep pozdrav svima!
2014 08 08
Provjeri mail
2014 08 08
draga, nemogu se vratiti izbrisani razgovori..ali sve razgovore, imas sacuvane u svom mailu [:zaljubljen]
2014 08 08
nikako nazalost [:tuzan]
2014 08 08
Mail [:zaljubljen] Tamo ti se sve bilježi [:poljubac]
2014 08 08
Je, ali nažalost brišem i mailove [:tuzan] Ali idem provjeriti, možda imam sreće pa još negdje diše... Puno hvala drage moje, budite mi dobre i vesele!
2014 08 08
i u deleted items...jesi i to pobrisala...e ako jesi onda neeema
2014 08 08
da, mail - otpad
2014 08 08
Našla!!! I evo vam svima usput korisna informacija: Kad sam iz maila kliknula na jedan naš razgovor, jer svaka nova poruka je novi mail, a tu se u razgovorima sve nastavlja jedno na drugo, kao jedan veliki inbox kao što znamo, uglavnom, kad sam kliknula na taj linkić unutar maila otvorio mi je cijeli razgovor od početka do kraja i to unutar krpica. Dakle cijeli deletani razgovor. Pa ako ikad budete imali sličan slučaj, da znate da ovaj malecni server i to može [:smijesi] Još jednom puno hvala svima!
2014 08 08
Aha, otkrila sam toplu vodu [:hihot] Ok [:smijesi]
2014 08 08
Mozes vratit razgovor, na slijedeci nacin: Odes na mail, nades na mailu bilo koju poruku od osobe s kojom si se dopisivala u tom razgovoru. Kliknes u mailu na "nastavite razgovor ovdje" i vratit ce te na krpice, u taj razgovor. Nece ti ga vratit medu poruke, ali ces ga vidjet cijelog i mozes u tom razgovoru napisat novu poruku toj osobi s kojom si se dopisivala i onda ce ti se vratit medu razgovore. ja sam tako puno puta :)
2014 08 08