Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Šta da radim???Pomoć

Pomoć , neznam sta da radim, cura koja vec drugi puta kupuje od mene, prvi put nije bilo nikakvih problema, u utorak mi je kao uplatila 130 kn , ja otisla u cetvrtak na banku sa stvarima koje sam joj mislila poslati i kazem teti da dignem pare kaze ona imate samo 16 kn, ja u soku , ja joj javim da nema nista na racunu, neka provjeri jeli upisala dobar broj zira, kaze da ce otici, dns je kao otisla i kaze da je bila ista zena kao i kada je uplacivala novce i da je se sjeca kada je uplatila, neznam sta da radim??? meni na racunu nema tih novaca, molila sam je da mi posalje potvrdu di je uplacena ta svota, da mogu otići na banku vidjeti u čemu je problem, ona meni kaze da je vec mjesec dana u Slavinskom Brodu a da joj potvrda doma u Zagrebu i da ce mi poslat kad doma dojde, nerazumijem ako je u utorak uplatila kako joj moze biti potvrda u Zagrebu ako je mjesec dana u Slavonskom brodu, sta da radim ???Kako da dokažem da na mom računu nije uplaćeno tij 130 kn?? [:tuzan]
2013 02 08
Tražite ispis iz banke, na njemu sve piše
2013 02 08
odeš u svoju banku i tražiš ispis uplata na svoj račun u zadnjih mjesec dana i tamo je evidentirano tko ti je uplatio (imenom i prezimenom),za što-ako je navedeno i kolika je svota uplaćena i datum. oni ti ispišu to za sekundu i potpišu i sve potvrde da je to obavljeno u banci tako da je to najsigurnije i najbolje bez da nekom puno objašnjavaš. :)
2013 02 08
Hvalaaa vam nisam znala za to, sutra cu to odmah otićiii [:smijesi] [:smijesi]
2013 02 08
Mulja te cim pise da je mjesec dana u sl brodu,i treba imati potvrdu kod sebe da je uplatila,svatko pametan to cuva radi dokaza lp
2013 02 08
Nemoj slučajno poslati prije nego što vidiš novce na računu. I da si petsto puta surađivala s njom, ništa ti to ne znači ako te sad prevari, tako da nemoj jer novci nisu mogli nestati ako je uplatila, što vrlo očito nije.
2013 02 08
Znam vjerovatno je to, ali opet muci me to, razmisljam si d amozda mi neki problem sa racunom ili nesto ali definitivno cu traziti ispis [:smijesi]
2013 02 08
Ocito cura ide onom logikom. Kupit cu jednom pa drugi put prevarit. Niposto joj ne salji paket prije vidljive uplate.
2013 02 08
Laže draga na takve samo varaju odi po ispis pa ces vidjet meni to stalno rade al opekla sam se pošteno
2013 02 09
Otići ću danas obavezno i poslat joj da me ne može smuljati [:tuzan]
2013 02 09