Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što bi vi napravile? Pomoć!

Bok svima, prosli sam tjedan javila se djevojci za Zara hlače, ovo je bio odg na moje pitanje u kakvom su stanju: " ...hlače su u odličnom stanju,bez ikakvih tragova nošenja....skroz,skroz su uske i pune elastina tako da i ja koja sam klasični broj 36 stanem u njih.." ja sam povjerovala i odlucila ih kupiti jer to je i ideja Krpica, da vjerujemo na opis i sl. Jucer ili prekjucer su stigle, predvecer sam ih samo probala da vidim velicinu (34/36) i cim sam ih izvadila sam vidjela da su jako izblijedene ko da imaju crte od prejakog pranja ili nesto.Sve ok, mislila sam - moja je krivnja, ali to mi je trebala naglasiti... Na depicu je konac izvucen, a kod slica s unutarnje strane kao da je malo puknuto, ja sam bas tanka i br 34 tako da nema sanse da je meni puklo pritom jednom isprobavanju... I ok, napisem curi por da nisam to ocekivala, malo preblijedo, al ok sto sad. Odlozila ih na stolicu i sad htjela ici oprati i na danjem svijetlu na desnoj nogavici vidim 5 ZUTIH MRLJA!!!! nije se skuzilo isti treb jer je na tom izblijedenom i u tami bilo. Ja to ne mogu nositi, ona je napisala da su u ODLICNOM STANJU, mislim mogla je naglasit, ja bi ih mozda uzela za 20 kn.
2014 09 13
Ovo sam joj napisala pa cemo vidjeti : "Sad sam vidjela na desnoj nogavici par zutih mrljica na ovom izbljjuedenom dijelu....To jucer na brzinu probala i skinula i nisam vidjela...Idem sada poslikati i oprati ih, ne znam znas li od ceg je to? Da si bar navela. Poslikala sam sve pa kad prebacim slike na lap posaljem ti...Mislim da ih necu moci nositi tako osim za hraniti mačke i slicno..Javi se sa odovorom kada vidis...Tnx. ps. napisala si mi da su u odlicnom stanju. Ne znam dolazi li ti u obzir zbog ovoga dok su samo isprobane i neoprane povrat kn za njh ili barem npr 50 kn? Jer zao mi je sta je ovako ispalo bas, ali ovo nije u odlicnom stanju...Ja sam kriva sto nisam trazuila iz svih kutevaa, a opet kad vratim poruke gore - vidim da pises da nema nikakvih ostecenja i da su stvarno u odlicnom stanju..." Ja sam imala slicnu situaciju kad je curi dosla suknja na kojoj je u slanju ili negdje nastalo ostecenje, rekla sam da ne brine za novac, javi se i dobije ga bilo kad natrag, nade se sa mojom sestrom i sl. Bzvz mi je ovo sve, dode mi da ne narucujem vise nikad ovdje. Hvala na odg! Sto bi vi?
2014 09 13
isto to bi napravila... samo malo kraće.. [:smije]
2014 09 13
[:smije] Joj ma pod dojmom sam jos [:smije] Sta sad, cekat cu, ali nije nimalo u redu.
2014 09 13
Mozda bude korektna pa odgovori i pristane uzet ih bar za manje kn natrag. Kad su vec u odlicnom stanju i bez tragova nosenja.
2014 09 13
Ma katastrofa, ja bi za to odmah bez razmisljanja negativnu dala (ako ne pristane vratiti novce, sto iskreno sumnjam
2014 09 13
*osim ako
2014 09 13
po opisu,te hlače su za bacit. al zašto bacit kad moš nekom uvalit,strašno! [:frustriran]
2014 09 13
I prijavila bih ju administratorici, stvarno mi je vec dosta potrgane,prljave i iznosene robe na kripcama.Za to postoje kontejneri za recikliranje tekstila.
2014 09 13
Bijelo, nema ljutnje naravno, znam da sam i ja djelomicno kriva. Ali kako nego vjerovati na opis kad ovo tako funkcionira? :/
2014 09 13
svasta............ tu bi ocito bilo sto uvalili [:vrti]
2014 09 13
Bijelo- sorry ali ja se ne slažem sa tvojim komentarom! Zašto bi netko kupio od mene ili tebe, ako neki drugi dućan ima bolju robu? [:sokiran] Jer smo provjerene ili??? [:pospan] U ovom slučaju kupac nije kriv, a prodavačica zaslužuje negativnu i kraj priče!
2014 09 13
Rekla bih , "sto ljudi,sto ćudi",no,svaka prevara ipak neka bude sankcionirana, pa će ih biti manje. Ne bi se složila da je kupac kriv, kriv je samo ako ne govori istinu da mu je došla oštećena roba, a nije,nego ispravna. Kupac ima pravo kupovati ono što mu se sviđa i kod koga mu se sviđa, a svaki prodavač mora govoriti istinu o svom proizvodu, ako već ima neku oštećenu robu, a ocjeni da nije za baciti,nego za prodati, dat će cijenu prema oštećenju, a uvijek u korist kupca, a ne na vlastitu korist. Predlažem da tražiš puni povrat novca i poštarinu, a robu vrati natrag, nemoj prati, jer te može optužiti da si prala nekim sredstvom koje je napravilo fleke na tkanini, tipa Varikina, ili ....I dakako sve poslikaš, naročito skopiraš njen opis , ako nije obrisan, i o svemu izvjestiš admina, i naravno daš ocjenu ,kakva se zaslužuje. [:sramezljiv]
2014 09 13
sad si i mene prestrasila da kupujem [:hihot]
2014 09 13
Nista nisam jos prala ni brisala poruke, ali necu unaprijed, pricekat cu da vidim pristaje li vratiti kn. Djevojka je djelovala ok. Sve čuvam poruke, a hlacice stoje neoprane i poslikala sam sve. Necu vise nikad kupiti ako netko nema bas PUNO poz komentara, a smijesno mi je to jer i sama ih imam 15ak pa ne znaci da cu prodat zato oštećeno.
2014 09 13
1 2