Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što bi vi napravile? Pomoć!

lanameric....svi se bojimo prevara, jer velika je to količina ljudi...razlićite ćudi... [:smijesi] , po nekom zakonu svatko će barem jednom biti prevaren ili kao kupac ili kao prodavač... zato postoje načini rješavanja problema...no , svakako razumijem nelagodu koju osjećaš, jer kad sve to čitam i sama je osjećam,htjela je kćer kupiti marte, ali smo vidjeli da je čudna slika,pa smo odustali, a možda je sve bilo OK, a možada nije....OIB, registracija...i bit će manje prevara... [:vrti] [:sramezljiv]
2014 09 13
Ne bi dala negativnu, ali neutralna dolazi u obzir!
2014 09 13
Cura je dobila oštećene traperice i 5 mrlja! Ako ovo nije za negativnu, ne znam što je!!! [:sokiran] [:sokiran]
2014 09 13
521 bijelo , prije 1 sat prijavi | ↑ ljutila se ti ili ne ali puno nas ima hlaća od zare i provjerene su prodavačice pa drugi put iskreno biraj kod koga budeš kupovala, kriva si sama koliko i prodavačica iskreno,,,,jer sve ovdje cure, žene, koje su iskrene i super osobe (ima ih jako puno) reći će ako nešto sa robom nije u redu,,,sory na iskrenosti ali je tako Znači ako joj se nešto jako sviđa kod cure s malo povratnih rađe nek navrati k tebi i kupi nešto što joj se ne sviđa toliko samo zato kaj imaš puno povratnih? [:sokiran] Zara nema samo 1 model hlača tako da možda je samo ova prodavačica imala model koji je pokretačica teme tražila. Uostalom, povratne nisu baš neko mjerilo, bilo je slučajeva da cure s hrpom povratnih prevare. majass - ovo je definitivno za negativnu, bila si i preljubazna prema njoj.
2014 09 13
Ako su ti hlače došle u takvom stanju, to definitvno zaslužuje negativnu. Žao mi je što si se opekla. [:tuzan] Sljedeći put traži malo više slika da izbjegneš ovakve situacije. [:tuzan]
2014 09 13
Mene je uvijek strah,kad nekom nešto pošaljem,da nisam neki "feler" previdjela,kao i da neće odgovarati veličina.Uglavnom,prihvatila bih povrat novca i robe kad bi se netko drastično zeznuo glede veličine ili da ima neka greška koju nisam vidjela (makar ,skoro,pa nemoguće).Zašto da netko bude nesretan zbog neke "krpe",a ja se ionako neću na tome obogatiti.
2014 09 14
Ma oni ocito i prodaju to s ciljem da zarade nesto posto po to, ne moze se ne vidjeti ovo. Tj. moze kako ja nisam vidjela u tami kad sam izvadila, ali ako prodajemo znamo i u kakvom je stanju. I ok bi mi bilo da napisu "dosta noseno, alifora kroj, nema vise tog modela pa ako zelite kupit i nosit jos koji oput" a ne odlično stanje.
2014 09 14
Cure, ova prodavacica i dalje prodaje, vidim da je jednoj korisnici prodala pod nove stikle potpuno unistene. Nema puno negativnih pa valjda ljudi povjeruju da ce dobiti novo ako pise novo, neunisteno ako pise neunisteno i sl. Nisam joj ostavila negativnu jer nisam se mogla vise zamarati s tim, molila sam ju da mi vrati novac, njen odgovor je bio da joj je doista zao sto su hlace takve, ali da ona nije pregledala prije slanja, a da novac ne vraca. Nisam ih nije dnosm nosila, totalno unistene, prala sam ih i nosila na kemijsko, od onda stoje na dnu ormara u nekoj vrecici. Sad kad vidim da i dalje prodaje tako ostavit cu joj negativnu povratnu i link na ovu temu u informaciji. Zao mi je ljudi koji od takvih narucuju, ipak je duznost svih nas upozoriti na varalice.
2015 06 20
1 2