Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Godišnjica

Hvala cure, mislim da ću se na kraju ipak odlučit za Kvatrić, ali slobodno bacajte još prijedloga [:zaljubljen]
2014 09 23
joooj, najfiniji zagrebacki je u Kvatricu i salata od piletine sa predivnim dresingom...ma sva klopa im je prefina.. stvarno vec dugo nisam otisla tamo na klopu, mislim da cu se pocastit i ja.. hihihh :D
2014 09 23
Kiša,rusko, ukrajinsko azerbejdžanski ili kakav već restoran, ugodan ambijent i glazba, super hrana i velike porcije
2014 09 23
Na kraju smo ipak odabrali Kvatrić! Pa da napišem dojmove ako će nekom trebat pomoć na ovu temu. Interijer - starinski štih, vrlo ugodno i lijepo. Atmosfera- mirna, romantična. Ponuda- velik izbor od najjednostavnijih jela do razno raznih kombinacija. Hrana - velike i UKUSNE porcije. Konobar- ugodan, pristojan, profesionalan. U svakom slučaju, čista petica! Hvala curama koje su preporučile [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 09 24
I da, cijene odlične za svu uslugu i ugođaj koji se dobije. Za dvoje 200-300kn [:hihot]
2014 09 24
1 2