Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

negativni komentari

Ovako nekoliko puta sam se zeznula prilikom kupnje artkal je dosao u prilicno losem stanju, curi nisam dala negativan komentar jel me uvijek strah da ce i ona meni vratit istom mjerom.Pa me zanima,bojite li se da nekom date negativan komentar te da ce vam vratit istom mjerom te na taj nacin ugroziti daljnju prodaju? hvala
2014 09 25
U jednu ruku da, ali ja se općenito ne volim svađat, volim kad je mir i ugodna atmosfera ovdje, čim se to pomuti, padnem u neku depresiju, baš mi bude bed. Zato pazim kakvu robu šaljem drugima, tako da se nitko nema potrebu žalit, a ako se dogodi da ja dobijem nešto oštećeno i slično, onda uglavnom prešutim, ili kažem pa sve oke, jer znam da nema smisla svađat se. Ali nikad mi se još nije dogodilo da sam dobila nešto što je nenosivo i baš ono da sam prevarena.
2014 09 25
Tko ju jebe, opali ti njoj negativnu ako je roba u losem stanju, a nije naznacila! A ako ga tebi ostavi jer je ljuta i nabrijana, mislim da 99% cura ovdje prije suranje procita negativne ako ih ima..tako da te nema cega biti strah [:kesi]
2014 09 25
ne,ako artikl ne odgovara opisu,dode unisten,prljav,krive velicine a korisnica ne zeli ispraviti svoju gresku dam negativnu bez pardona neke mi ju iz osvete i vrate,ali briga me,u komentaru sve objasnim pa tko hoce nek suraduje sa mnom tko nece ne mora [:smijesi]
2014 09 25
Nisam nikako do sada bila nezadovoljna kupljenim a niti cure mojom prodanom robom,a uostalom sve se može riješiti,mrzim se svađati ! Ne kužim zašto si cure dopuste da imaju negativne,pa vrati curi novce ona tebi artikal i svi sretni ! [:zaljubljen]
2014 09 25
aa1411, carice [:zaljubljen] ! Dakle, netko te izvara i mazne ti pare, a ti mu ne daš negativnu, jer ne želiš talasati i voliš da vlada mir i ugodna atmosfera?! aloooooo [:sokiran] ! To mi vuče na ono: 'Je da me muž prebio, ali , dobro, neću sad dramiti, nek je nama ugodno i mirno doma...' Ugodno i mirno dok te muž prebija [:sokiran] ?! Jeste vi normalne?! Imate mehanizam da kaznite lopova, a vi se ukenjate od straha?! I treba vas lagat, varat i okradat [:frustriran]
2014 09 25
pa zato postoje povratne....sad si ti nezadovoljna...pa onda neka druga,peta....pa će tek desetoj puknuti film...e onda će sve ostale ko iz kokošinjca poiskakati!!.....naravno da ćeš prvo u inbox-su to probati riješiti sa dotičnom....svašta se desi,i naravno da ima previda...ko je druga str ok....izgladit će te to....inače negativnu i doviđenja....ja povratne uvijek pročitam
2014 09 25
Lanica, da, pa ovdje frikovi imaju po 10 nickova,tj. profila, samo je čudo da i nema više negativnih, čak i kad nema kupoprodaje...neki dan mi se javio jedan takav frik, valjda je htio doznati podatke, tobož želi jedan artikal iz moje ponude, a onda se više ne javlja uopće i neaktivan je..nema ni jedne stvarčice u prodaji, niti jedne povratne informacije...mislim da je profil ad hoc napravljen, jer se samo htjelo doći do podataka... [:vrti]
2014 09 25
Bez problema bi ostavila negativan komentar..pa nek se zali upravi vodovoda.. Hvala Bogu nisam imala losih iskustava, ali da jesam, ukoliko korisnica nije za dogovor, dala bi joj negativnu.
2014 09 25
imala sam srecu i sve do sada imala dobre suradnje,ne bojim se dati negativan komentar kao sto sam i dala jednom kupcu kojem sam poslala robu prije uplate jer je vec kupovala kod mene al eto zeznula me drugi put i nije mi uplatila.......ako je negativna zasluzena svi bi ju trebali staviti
2014 09 25
@elisa88 kad bi bilo tako,ti njoj artikl s kojim nisi zadovoljna a ona tebi novac nazad,vladala bi idila na ovoj stranici [:kesi] eto nadam se da se nikad neces naci u situaciji da ti netko posalje unistenu odjecu a osoba nece htjeti niti cuti za povrat novca i vracanje odjece[:smijesi]
2014 09 25
tema kao stvorena za mene! I meni je nekoliko puta prilikom zamjene stigao jako loš artikl, i nisam nikome napisala negativnu, bilo je i zavlačenja po 2 tjedna pa ni tada nisam ostavljala neg. jednom prilikom djevojka mi je ostavila neutralnu povratnu, iako nije trebala ni to jer nije bila u pravu, nisam ništa na to odgovorila samo sam tako ostavila, jer se ne volim svađati...isto tako se par puta dogodilo da mi neke djevojke uplate novac i neki mali iznos za pt, pa onda ja moram nadoknaditi iz svoga džepa, ugl. to bude kad šaljem poštom -.-'' jako me to živcira, ali stalno šutim i ne želim se svađati, a znam da kad bi ja negdje pogriješila da ne bi ni jedna ni sekunde promišljala da mi ostavi negativnu... [:tuzan]
2014 09 25
Kao što piše na tvom avataru, Dora - Zanimljivo [:pospan] ! I ti misliš da je u redu da ne daješ negativne onima koji tozaslužuju i time upozoriš ostale krpičarke na to da se radi o osobi s kojom ne treba surađivati?
2014 09 25
Ja sam nedavno imala suradnju gdje sam kupila jedan artikal i bila je primopredaja u pitanju. Kako mi se žurilo samo sam uzela vrećicu, dala novce i otišla dalje. Putem doma sam ostavila pozitivnu povratnu jer mi se činilo sve ok. Nakon što sam došla doma i izvadila artikal iz vrećice shvatila sam ja kompletno iznošen - razvučen materijal i ispran, znači nije niti za po doma nego za baciti. Bila sam jako tužna jer sam tako nešto dugo željela, a ovako sam bacila 20 kn (srećom nije neki iznos). Nedavno sam obrisala povratnu koju sam ostavila jer realno pozitivnu nije zaslužila, a opet nakon toliko vremena (tipa 3 tjedna sam razmišljala što ću i kako ću) nije mi u redu niti mijenjati ocjenu. Sada kad pogledam trebala sam iskreno isti dan tražiti povrat, da se nađemo opet i da joj vratim artikal, a ona meni novce, zašto nisam - zato jer je to korisnica sa jako puno povratnih pa sam mislila da je kod nje kupnja sigurna. Ali eto, nije [:tuzan]
2014 09 25
Ja jednoj ostavila pozitivnu, ona meni negativnu - hehhehe [:smije] >Nije uopće vrijedno spomena, iskreno zaboli me... [:hihot] Svi znaju kakva sam, da ne lažem i niti ne kradem --- [:hihot] [:hihot] neka čitaju povratne, za drugo me baš briga [:poljubac] [:poljubac]
2014 09 25
1 2 3