Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Leksikon!!!

pronašla sam leksikone iz mladosti pa dobila ideju za krpičarskim upoznavanjem [:smije] eto, ako ste voljni, c/p ovaj obrazac, ispunite ovaj leksikon i možda naiđete na istomišljenike [:zaljubljen] Godine? Horoskop? Bračni status? Škola, fakultet, posao? Najdraži film? Najdraži glazbeni izvođač? Najdraža pjesma? Najdraži pisac? Najdraža knjiga?
2014 09 25
hihihi cool, joj tog se sjećam bilo je super... dilanje leksikona po školi hahha :)
2014 09 25
Godine? 20 Horoskop? Vaga Bračni status? U vezi Škola, fakultet, posao? Studentica Najdraži film? Ne mogu odlučit [:place] Najdraži glazbeni izvođač? Artic Monkeys, a od naših su mi jako dragi Vatra i Silente Najdraža pjesma? Vrati se, Vatra Najdraži pisac? Niccolo Ammaniti Najdraža knjiga? Jedan dan i Sjena vjetra
2014 09 25
Godine?20 Horoskop? ovan Bračni status? U braku [:zaljubljen] Škola, fakultet, posao? na porodiljnjom [:smijesi] Najdraži film? Govornica Najdraži glazbeni izvođač? Nemam Najdraža pjesma? Uno momento al od Vatrogasaca haha [:smije] Najdraži pisac?slabo čitam :D Najdraža knjiga : -
2014 09 25
Godine?26. Horoskop? Blizanci. Bračni status? U braku [:zaljubljen] Škola, fakultet, posao? Završen poljoprivredni fakultet :) Najdraži film? Safe haven :) Najdraži glazbeni izvođač? Nemam. Najdraža pjesma?Tutti Frutti-Jedina :) Najdraži pisac? Nemam ga. Najdraža knjiga? Nijedna [:smije]
2014 09 25
Godine? 21 Horoskop? ovan Bračni status? zarucena :) Škola, fakultet, posao? nistaaa Najdraži film? terminal Najdraži glazbeni izvođač? hmm ,svi Najdraža pjesma? virujen u andjele Najdraži pisac? lee child Najdraža knjiga? bogate nasljednice [:kesi]
2014 09 25
Godine?17 i po,nisam valjda najmlada ovdje. [:hihot] Horoskop?Rak Bračni status?U vezi Škola, fakultet, posao?Srednja skola,gimnazija Najdraži film?The Faulth in Our Star(novi film,morate ga pogledat [:smije] ) Najdraži glazbeni izvođač? Nemam bas nekog posebno. Najdraža pjesma? Isto tako,samo da nisu cajke. Najdraži pisac? Nemam ga. Najdraža knjiga? Isto tako,nemam je [:hihot]
2014 09 25
Godine 19 Horoskop - djevica Bračni status - u vezi Škola, fakultet, posao? Studentica Najdraži film - Burleska, Titanic Najdraži glazbeni izvođač- Severina Najdraža pjesma -Trenutno Ramdagadam :D Najdraži pisac- Nemam Najdraža knjiga - Nebo može čekati
2014 09 25
Dal ko naručuje preko trgovina internetskih Sammy dress ili trgovine Yfmart.com Home molim vas ja bih platila poštarinu i vama neku malenu proviziju help me.. tuzan tuzan
2014 09 25
Godine -26 Horoskop- Vaga Bračni status-zarucena [:zaljubljen] Škola, fakultet, posao-posao Najdraži film-nemam najdrazi,volim dobre horore i komedije. I filmove s Nicolas Cage-om Najdraži glazbeni izvođač-Antena zagreb rulez! [:smije] Nevolim narodnjake! Najdraža pjesma=Magic-Rude! Najdraži pisac-- Najdraža knjiga-- [:kesi]
2014 09 25
Godine?27 Horoskop?Jarac Bračni status?zaručena tj.ukroćena [:smije] Škola, fakultet, posao?trenutno ništa od toga,čekam [:sramezljiv] Najdraži film?sve pomalo,nemam omiljeni. Volim trilere i komedije Najdraži glazbeni izvođač? U2,Led zeppelin,The Doors,tj.stari rock Najdraža pjesma?Johnny Cash- Solitairy Man Najdraži pisac? C.R Zafon Najdraža knjiga?Sjena,vjetra,Zatočenik neba [:poljubac] Helenaa vidiš sličnost? [:zaljubljen]
2014 09 25
Godine- 19 Horoskop -Ovan Bračni status- U vezi Škola- 5.razred srednje medicinske škole Najdraži film- The book of Eli, Divergent .. ima ih.. Najdraži glazbeni izvođač-Đorđe Balašević,ostalo ex yu rock Najdraža pjesma:Ne mogu izdvojiti jednu.. Najdraži pisac- Fjodor Mihajlovič Dostojevski Najdraža knjiga: Tri posleratna druga (Balašević) , Dodir svile (Balašević) Zločin i kazna, Tajno pismo ( Sebastian Barry) ...
2014 09 25
Godine? 23 Horoskop? Vaga Bračni status? U vezi Škola, fakultet, posao? Fakultet Najdraži film? Jesen u New Yorku Najdraži glazbeni izvođač? Đ.Balašević, Silente, Sandi Cenov.. Najdraža pjesma? Ne lomite mi bagrenje Najdraži pisac? Dorothy Koomson Najdraža knjiga? Kći moje najbolje prijateljice
2014 09 25
Mukice, u čemu me još kopiraš osim što nosimo istu robu, čitamo iste stvari i ukroćene smo? [:hihot]
2014 09 25
Godine ? 20 Horoskop? Ovan Bračni status ? Slobodna Škola? Medicinska škola Bjelovar Posao? Opča bolnica Bjelovar Najdraži film ? Pirati s kariba (svi djelovi) Najdraži glazbeni izvođač ? Ima ih puno Najdraža pjesam ? Uuu i njih ima ali evo Tiho Orlič-Neraskidivo [:poljubac] Najdraži pisac? Neznam,pročitala sam puno knjiga Najdraža knjiga? Trenutno trilogija Pedeset nijansi sive [:jezik] [:kesi]
2014 09 25
1 2 3