Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - tagiranje i kategorije

Pozdrav svima, zadnjih par tjedana smo pisali kako stati na kraj lažnome tagiranju - došli smo do rješenja da se stavi limit od maksimum 5 riječi u tagovima, tako da će to uskoro biti implementirano u upload artikala. Kategorije su tehnički već postavljene pa se ne mogu brisati jer bi to narušilo artikle, no mogu se preimenovati neke, tako da ću na tome danas raditi da se nekako dodaju tenisice, trenirke i još neke koje su do sada nedostajale. Nadamo se da će limit od 5 tagova napraviti možda malo više reda u tražilici. Sve u svemu, nastavljam s brisanjem i blokiranjem korisnika koji su opetovano kršili pravila za tagiranje artikala. [:smijesi] LP
2014 09 28
taman dovoljno za:bershka,zara,hm,mango,pull&bear [:hihot] ipak,nadam se da će upaliti [:sramezljiv]
2014 09 28
Ako će se opet ponavljati tako što, stavit ćemo na sve manje riječi limit...
2014 09 28
Da li možete dodati knjige :)
2014 09 28
Dobra ideja,nadam se da će uspjeti.
2014 09 28
Ne, neće se dodavati takve kategorije.
2014 09 28
Puno njih ima tu knjige, da li se smiju stavljat knjige?
2014 09 28
Bila je tema negdje za prodaju i zamjenu knjiga, ali ne mogu je naći, da li vas mogu zamoliti da otvorite temu
2014 09 28
Meni kod postavljanja artikla nedostaje veličina 98 za dječju odjeću. Ponuđeno je 92 pa 104 i onda nemam izbora nego odabrati netočno. A kupci zbunjeni. [:ljut] Bilo bi super da to ispravite.
2014 09 28
..kod kategorija fali dosta i kod podkategorija tih detaljnijih naziva..npr. trenirke, tajice ..jakne, kaputi, bunde..i sl. pa da se prije ograničenja možda to riješi..možda staviti neke upute za tagiranje nego tako veliko ograničenje..
2014 09 28
Prelose,opet ce biti kaos.
2014 09 28
Nadam se i ja da ce fukcionirati, zaista mi je vec pun kufer "ZARA like". [:frustriran]
2014 09 28
Mene zanima zbog čega ne postoji podkategorija "Tenisice" ili "Sportska obuća"? Dok, recimo, postoji podkategorija "Čizme" i "Gumene čizme", koje bi se komotno mogle staviti u jednu generalnu "Čizme".
2014 09 28
5 tagova !? [:place] Katastrofa, sad će biti još gore. I 5 slika možemo učitat, sad samo čekam da se i to smanji na max. 3 slike, baš užas, zašto moraju ispaštat oni koji ne stavljaju krive tagove ? Mogu zamislit neku haljinu koju želim objavit (i ima sve i svašta po sebi) a moram se odlučit za 5 tagova. Razmislite malo bolje, ovako će se samo teže naći stvari a vi i sami možete stavit manje tagova (realnih) za svoje artikle koje objavljujete, a oni koji stavljaju krivo i sami će prvo stavit H&M, Zara itd...
2014 09 28
A za dječju odjeću nema kategorija "jakne" , a ima "kaputi"
2014 09 28
1 2