Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lorenica7 !

Upozoravam vas na prevaranticu Lorenica7! Jučer je otvorila temu u kojoj joj je kuma prevarena za 370kn i zanimalo ju je može li se doći do podataka prevaranta. Nakon četiri sata je tu temu obrisala i otvorila novu gdje se požalila da je prevarena za 370kn i opet ju je zanimalo kako otkriti podatke. Također, izmislila je da ju je prevarila chokoladica01 koja ni nema artikle. Tema je obrisana nakon što sam komentirala da je lorenica zapravo prevarantica koja se prestrašila i zanima ju mogu li se otkriti njeni podaci. I malo prije je otvorila temu gdje se žali na prevare i nepravdu, ali tema je obrisana kada smo ju ponovno optužile za prevaru. Lorenči, odgovor je DA, podaci se mogu otkriti ako se tvoja žrtva barem malo potrudi. Hajde sad, obrani se, možda sam u krivu ;)
2014 10 01
Bravo cure,bolje ste nego Csi majami [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2014 10 01
Horejšio nam nije ni do koljena!
2014 10 01
Bravo kroasan [:smijesi] Bar znamo da ova tema neće nestat [:smije]
2014 10 01
Hvala KreativnoSelo, zaboravila sam link staviti :)
2014 10 01
[:smije] little princes CSI kroasan [:hihot]
2014 10 01
Ma de nada! [:smijesi] Samo da ih se istrijebi
2014 10 01
Kiflo ne diraj u 'oracija!!! [:frustriran] [:smije]
2014 10 01
nije li pisalo cokoladica1 sa njuskala?
2014 10 01
a na njuskalu nema tog imena
2014 10 01
Btw gamad lopovska vrlo cesto otvara temice di su raspolozene za sve opcije..cijene spustaju zamjene moze..ma prvorodjenca ce ti prepisat nista nije problem..i temice di se zgrazaju nad lopovlukom i ponavljaju koja je korist od prijave murji koja ne reagira..da nije urnebesno bilo bi jos urnebesnije [:smije] a hanume se razbacaju savjetima..jaooo..e tu nastaju krs i lom
2014 10 01
Mislim da je čokoladicu spomenula u toj drugoj temi gdje je prevarena ovdje
2014 10 01
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2014 10 01
Bravo kroasan [:hihot] [:hihot] Kao pravi detektiv [:jezik]
2014 10 01
U temi od jučer je pisala da ju je prevarila Cokoladicaa1 na Krpicama za 375kn, tog nicka nema. I dala je ime i prezime cure koje je često u HR. Baš u zadnje vrijeme često cure bez povratnih, artikala, postova, ičega, otvaraju teme s upozorenjima, savjetima oko prodaje i tak....
2014 10 01
1 2 3