Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li bezobrazno?

Bok ,cure. Žao mi je ako sam temu svrstala u krivu kategoriju,ne snalazim se još ovdje. Mene zanima smatrate li bezobraznim ne odgovoriti na poruku,ako upit pošalje osoba s više negativnih povratnih informacija? [:sokiran] Ne znam što da radim , ne želim ispasti bezobrazna ni nepristupačna,ali i mene izbjegavaju u širokom luku zbog malo pozitvnih... [:place] Ali isto tako ne želim ni da me se prevari... [:vrti]
2013 02 16
Mislim da je pristojno odgovorit svakom, pa i biti iskren ako treba. Po potrebi i brutalno iskren.
2013 02 16
Ja isto svakome odgovorim bez obzira na komentare [:smijesi]
2013 02 16
Ali što da odgovorim kad ne želim poslovati s ljudima s više negativnih? Čisto zbog straha,ne zato jer sam bezobrazna. [:vrti]
2013 02 16
Pa odgovoriš, čisto iz pristojnosti. Ako te ne zanima ponuda, tebe nitko ne tjera da ti kupiš/prodaš toj osobi nešto. Ipak su to tvoje stvari.
2013 02 16
Pa odgovoriš da nisi zainteresirana, da nisi sigurna jer te muče njezine negativne. Iskrenost prije svega [:smijesi]
2013 02 16
Istinu i samo istinu. Reci joj da nemaš ništa protiv nje osobno, ali da ti se čini da nije baš osoba od povjerenja i da ti je žao. Da si puno puta bila preveslana i da nećeš da se to ponovi, da si pooštrila kriterije.
2013 02 16
Ne moraš bit bezobrazna nit osorna. Odgovori im to što ih zanima i kasnije "zametni" poruku [:zaljubljen] [:hihot]
2013 02 16
Tak je. Bezobrazno je neodgovorit.
2013 02 16
Hahaah Garavuša,prekul savjet. [:smije] Hvala,cure. Mislim ja curi jesam odgovorila što ju je zanimalo,ionako se ne javlja već danima,nakon što sam uredno čak i poslikala dodatne fotke i poslala mjere. Odahnula sam,ako je to bezobrazno,žao mi je. [:sokiran] hihi. Čisto sam htjela znati što vi radite s takvima. [:kesi]
2013 02 16
Mislila sam za ubuduće,trebam li odgovarati,ne odgovarati,što vi radite itd. Po cijele dane čitam iskustva s foruma zbog tih cura s negativnim da se tresuć prijavljujem na krpice.. [:smije] a imam jako neugodna iskustva s internet prodajom/kupnjom..uh.
2013 02 16
Pa ako i zametneš poruku uvijek postoji mogućnost njenog ponovnog javljanja. Dakle, to je samo guranje dreka pod tepih. Trebaš odmah raščistit u korijenu. Bit će lakše i tebi i njoj. Ne znam ni jesu li negativni komentari pravi odraz osobe? Može li to biti sigurno mjerilo nekoga?
2013 02 16
odgovorim i izrazim svoje sumnje - ono u stilu, sorry, ali nemaš baš dobru reputaciju, pa jedino primopredaja dolazi u obzir....
2013 02 16
ja odgovorim uvijek, ali ne poslujem sa ljudima, tj. ne šaljem obično, ako imaju lošiju ocjenu [:smijesi] i ne mjenjam se s njima, jedino osobno
2013 02 16
poslovala sam s curama koje nisu imale 100% povratne informacije,tj. kupovale su od mene i nije bilo nikakvih problema. čak štoviše,nekidan sam kupila vesticu od cure koja nije imala 100% p.infor. i mogu reći da mi je to bila najbolja kupovina! znači,vestica nova,bez mucica,rupica itd,dok za curke koje su imale bolju povratnu info ne mogu reći-dobila sam poderano,propaljeno,svakakvo [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 02 16
1 2