Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Je li buttcrack novi duckface?

ne vjerujemo ti dok ne staviš sliku! [:smije] nemam fejs!
2014 10 09
ja nemam tako kul frendove po pejsbucima da mi servišu batkrekove i men bubs na dnevnoj osnovi...sad sam lubomornica i sigurna sam da propuštam taj virtualni parti i nezaboravan provod [:place]
2014 10 09
Ne stavljam sliku,taman mi život o tome ovisio! [:smijesi] Jedan štok je bio dovoljan. Poslije sam se htjela utješiti konjačićima ali sam bila na voltarenima a to se ne pasuje. [:smije]
2014 10 09
Fensi dragz [:smije]
2014 10 09
Nerdy,još je frend ciljano stavio fotku na uvid. Kao,za slučaj da smo onih 18 frendova, 3 kuma, 2 tetke i 12 susjeda ter ja, zaboravili da lik ima solidnu žensku trojku. A ova sa potfutranom pozadinom je poznata za koju sam mislila da je zeru normalnija. Blog te pita...možda to i jesu bile najnormalnije slike večeri [:sokiran] Tko zna što nije završilo na fejsu? (tu upada ona priča o frendu koji se probudio kraj djevojke neobrijana lica)
2014 10 09
Sta ti je jevtin alkohol [:smije]
2014 10 09
kod koga oni kupuju svoje droge
2014 10 09
znači i moj život je živa dosada... [:tuzan] ni ja nemam butkrek frendove a nisam ni ja butkrek frendača nekome [:place] idem si sliknut prdaru, možda mi se obogati fejs profil i napokon nađem životu smisao
2014 10 09
Nerdy, brijem da se to žderu neke nedefinirane gljive nađene na Sljemenu.
2014 10 09
Teško mi je priznati, ali evo,i ja se utežem u 2 broja manju robu i naganjam pozadinu Huaweijem. Da moji frendovi ne bi bili zakinuti i nevoljeni!
2014 10 09
bojim se da upravo pokrećemo trend batkrekovanja, ali na instagramu, pa šerati na fejsbukove, jer objaviti fotku samo na fejsu je totalno last jir idem uveselit svoje folovere pa da i ja budem popularna [:smije]
2014 10 09
Konqcno da i ti istinu kazes [:smije]
2014 10 09
Ja neću stati samo na sebi. Odoh uslikati komšinice, psa i mačka koji ne mora ni pozirati. On dupe uvijek i svemu okreće [:smije]
2014 10 09
"Blog te pita...možda to i jesu bile najnormalnije slike večeri sokiran Tko zna što nije završilo na fejsu? (tu upada ona priča o frendu koji se probudio kraj djevojke neobrijana lica)" Ovaj tvoj dio me podjeća na vic "Mama, zašto sam ja crn, a ti bijela?" "Sine, kakav je tulum bio, dobro da ne laješ." [:smije] [:smije] Sad si me podsjetila i zašto sam sretna kaj nemam fejs, ne bi htjela gledat takve stvari, dosta mi je batkrekova po javnom prijevozu [:hihot]
2014 10 09
GEa,obožavam taj vic [:hihot] I onaj što mi jedna fina ženturača zna sporadično ubaciti "ja jarana više nemam". Brijem da ću toj ekipi sročiti poruku tik pred odfredavanje: "Poštovani, obavještavamo vas da Corygan od danas jarana više nema."
2014 10 09