Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje helenalena

cuj male, zabrijala da je pop pa blagoslove dijeli. [:smije] [:place] [:smije] pa pomozi djetetu. ko te sprjecava.
2014 10 15
Ako želiš nekome pomoći kaj lijepo ne objasniš nego se bahatiš, vrijeđaš, skidaš slike tuđe djece po netu?
2014 10 15
di mi je littleprinces da zalepi sliku djeteta s neta [:smije] cisto da znamo kome pomazemo. [:smije]
2014 10 15
Od helenalena , prije 2 minuta srami se Gnoccolina , prije 15 sekunda Ukratko: odlijepi i zaboravi moj inboks... Meni nema sta oprostiti jer niti sam bahata niti lazem Srami se ti
2014 10 15
kom ova cura nije poslala poruku u inbox da se srami neka digne ruku [:smije] [:smije]
2014 10 15
dakle da ponovimo ovoj histericnoj, kad trazis nesto, onda glatko bez grama srama dajes sve svoje podatke svima na uvid. jer stojis iza toga sto tvrdis. kad trazis za sebe dajes svoje podatke. kad trazis za druge, uz sve njihove podatke dajes i sve svoje. jer si ti osoba koja stoji iza toga da govori istinu. dakle? iam osjecaj da ce nam se prije isus ukazat u novim rimljankama [:smije]
2014 10 15
ta bebica na slici sada već ima 4 godine jer je slika iz 2010 [:smije]
2014 10 15
hvala vesni i tratinčici reci cu roditeljima ma pusti ove cure su ti toliko dostojne daće se jednom sijetiti rečenice svoje bahate sama sebe zove princezom!
2014 10 15
tratincice, mashila si nazalost ceo fudbal. ne brini se ni najmanje da takvi debelo koriste prava koja zakonski imaju. [:smijesi]
2014 10 15
Bolje princeza nego LAŽLJIVICA [:smije]
2014 10 15
čekamo da osvane dječja robica povoljno na krpicama [:smijesi]
2014 10 15
helenĆe jesi nabavila podatke majke tog djeteta. jesi nasla osobnu da nam napises svoje podatke? ip ti imam. [:smije] [:poljubac] nemoj se bolan iznenadit ako ti osvanem na vratima s par kutija pomoci. imas kave? znas ju skuhat?
2014 10 15
Roditelji su imenom i prezimenom tko i adresa im je koja... [:smije] [:smije] Jer rado bih poslala paketic direktno, naravno i postarinu castim
2014 10 15
njokice posalji meni. ja cu joj odnijeti osobno. [:smije]
2014 10 15
Pustite curu... Možda joj je zaista potrebna pomoć u hrani ili odjeći za bebu a neugodno joj je javno ostaviti svoje podatke....
2014 10 15
1 2 3 4 5 6 7 ... 12