Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje helenalena

grehota i sramota!!!!
2014 10 15
kaj, helenĆe, bus skopala kakvu sliku deteta s neta il nebus? [:smije] [:smije] [:smije] probaj prosetat malo po avliji, morti ko ima da ti ga iznajmi za par slika [:smije] [:poljubac]
2014 10 15
ne sviđa mu se to što ga ti psuješ!A sviđa mu se što ja činim jer je to dobro djelo a ti i tvoje kokoške se rugate!
2014 10 15
Laž je dobro djelo???? prvi put cujem
2014 10 15
Ma koje dobro djelo?! [:sokiran] Ako stvarno nekome treba pomoć zašto lijepo ne objasniš? Ovo tvoje ponašanje je tipično za prevarantice i one uhvaćene u laži...
2014 10 15
ajde moja princezo blago i tebi!!!!
2014 10 15
Ma šta više da vam objasnim ok skinula sam sliku moja grtaška ali po tome nemožete zaključit da hoću nekog prevarit!Jer neću nije mi to u cilju sjetila sam se ove stranice da bih možda dobre cure pomoći roditeljima koji su bez posla a naišla sam na hrpu babetina koje bi da se od njih samo kupuje ok sve razumjem nemožeš pomoći pa nemoj!!!A nemoj ni tako govorit zašto bih izmislila da djete nema???Nisam tražila novce da jesam ko zna kako bi tek onda babuskare reagirale tražila sam nešto ako ima tko viška a ne da mi se šalju nekakvi veliki paketi!!!Znam da danas nikome nije višak ništa ali ako možeš pomoći ok ako ne nemoj ni vrijeđati!Zaista sam iznenađena i to negativno!
2014 10 15
jos nema podataka ni tvojih ni od te potrebite? [:sokiran]
2014 10 15
dat cu ih tebi cipelitza ako si dobrovoljna odnjet paket?
2014 10 15
dat ces ih javno svima na uvid i mogucnost provjere. straha nema ako se ne laze.
2014 10 15
Televisa presenta. Helena umjesto da se svađaš bilo bi korisnije da malo ponoviš pravopis. Oči mi krvare
2014 10 15
nekak sam sam iznenadjena, ono, ful gas.. dakle, nakon uvreda po konfekcijskom broju, nacionalnosti etc..sad ipak to sve ne smeta i primas pomoc od tih ljudi? [:smije]
2014 10 15
pusa svima robicu sam dobila sutra je očekujte na krpice ili preksutra neznam oću sve moć poslikat odjednom! [:frustriran]
2014 10 15
probaj okinut koju sliku djeteta, kako nosi tu robicu [:smije] iznajmi necije [:smije]
2014 10 15
eto ivana vi purgeri ste jako školovana populacija pa ću te zamolit za instrukcije samo nemoj da bude skupo kao u meksičkim serijama na koje imaš uzora!
2014 10 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12