Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje helenalena

Zbljuv! [:boji] Sjećate se teme od gospodične Womaninblack kad je žicala za sirotu bakicu lovu/pomoć...izmislila djevojčura cijelu priču o jadnoj nemoćnoj baki koja živi u neljudskim uvjetima. Vrlo maštovita priča popraćena slikicama sirote bakice. Naravno tražila je da se pare/pomoć njoj pošalju. Mhmmm... Nije bolest sve što boli [:boji] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 15
cipelitza [:smije] [:smije] ..a jesi mustra..uvijek ti se od srca nasmijem [:smije]
2014 10 15
meni nije smiješno...nije žicala robu za odrasle već nošenu robu za bebu i hranu za bebu
2014 10 15
Ono što dotična ne zna jest da sam smršavila na konfekcijski 38 te zato prodajem svoje sada prevelike stvari [:hihot] [:hihot] Tako da draga Helena ja se nisam uvrijedila [:poljubac]
2014 10 15
tratincice, pa kupi joj i pokloni. jel te tko sprjecava u tome? dapace. tvoje apsolutno pravo.
2014 10 15
ne bi se čudila da bi tu robicu preprodavala poslje.... Još mi je odma smrdilo kad je napisala kao JA ČASTIM S POSTARINOM mislim wtf,ako ti je vec zao tih ljudi sta im ne das te pare koje bi dala za postarinu , i jos napiše ČASTIM???
2014 10 15
evo još jednom svima 1.skinula sam sliku moja graška ok 2.što će mi robica za dijecu neču je nosit 3.rugate se s nekim kome treba 4.litle princes nebudi bahata ako sam rekla da ja plaćam poštarinu a ti sad pričas o kupovini imaju porodiljni da i mogu od toga sve kupit ma daj molim te!
2014 10 15
da preprodala bi je tebi litleprinces ali ne staneš u nju!
2014 10 15
helena a da ti pokloni, onda ne bi bila debela jel [:smije] onda bi bila taman [:smije]
2014 10 15
Helena a što te tjeralo da uopće stavljaš sliku? Sama si kriva što si izgubila kredibilitet.
2014 10 15
A i pravopis ti je malo jači!!
2014 10 15
Laze, lijepi tudje slike, a jos se ima obraza svadjati i bahatiti...kada si toliko jaka u tome, daj nam reci ISKRENO cemu sve to... Pa ti isus bude oprostio [:smije]
2014 10 15
molim te cipelitza uopće ne razumješ što pišeš ok!Nebudi bezobrazna ja da sam tražila sebi to je drugo a nisam tražila sebi nego dijetetu koje nema!!!!!!!!!a tebi dao bog kojeg tu kopiraš da imaš sreće u životu!
2014 10 15
[:smije] [:smije] [:smije] istina, isus ne voli bahata stvorenja... a vidim da se jako voliš bahatiti a pogriješila si.. priznaj i budi manja od makova zrna! ali ne, ti vrijeđaš korisnice prema konfekcijskom broju [:vrti] ZBLJUV!
2014 10 15
Kopira tvoju sliku isusa..pa ako je ima sobraza ti lijepiti, a kasnije se tajo ponasato onda trk u crkvu na ispovjed
2014 10 15
1 2 3 4 5 6 ... 12