Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

samo sam čekala kad bu počelo....

freaky
2014 10 18
Mene zanima ,dali mu je koja cura prodala [:smije] [:smije] ,,,tako se zarađuje,,a ne mi 20 30 kn i sva sretna da prodaš [:place]
2014 10 18
u pravu si, to je zarada, ja bi prodala da dobijem takvu ponudu [:smije] [:smije]
2014 10 18
ma, ne nije, cura je OK, molila sam danas da mi se javi cura koja je imala problem sa takvim stvarima, fina cura, jako draga i dobra korisnica....bilo je to tema prije otprilke tri tjedna...isto joj je bio neogodnjak, ali ja fakat danas dva takva od raznih osoba..., ma i to kaj veliš mi se tu mučimo da zaradimo 20 i daj Bože 30 kuna, a ovo je biznis , tko može...ja ne... [:vrti] [:znoji] [:zaljubljen]
2014 10 18
milavanila , sad si nadrapala... [:smijesi] ...ili buš zaradila... [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 18
Ma šta sramota [:smije] ,bolje zaraditi i ovak završe u kanti za smeće.,Kakve su kvalitete da ih nakon jednog nošenja,,završe u smeću [:jezik] [:jezik] Ovako skupljaš cijeli mjesec hulahopke,,da se još dobro usaftaju u najlon vrećici i prodaš za velike novce,,,,,a biznisa [:jezik] [:jezik]
2014 10 18
:))))))))))))))))))) fakat ste me nasmijale...ali kad imate ponudu u Inboxu, onda je to nekaj drugo,smislite kako da vam nešto nekaj plati ,a da ne zna tko ste vi? [:hihot]
2014 10 18
Dobila ja neki dan sve se spremam kako cu mu poslat paket za 1000 kn :-) :-) :-) :-)
2014 10 18
Iskreno taj cicharito se meni javio za najlonke, a ja reko, pošto sam čula da ima frikova koji to kupuju, ja ću mu ih i prodat,mislim ono, šta će mi nošene najlonke. I ja dog s njim, i poslikala najlonke, i on veli može, kupit ću ih. I dogovorili se oko cjene, i on je trebo meni poslat novac, i čekam tjedan i pol, i nema novca, i ja pošaljem njemu da nisam dobila novce, i on kao, kako nisi dobila a ja poslo. Pa rekoh da nisam dobila,ja te nebi prevarila za glupe nošene najlonke. I on meni veli, ajde ovak, pošalji slike bez gaćica u tim najlonkama i ja ću tebi poslati ponovo novac! E tad sam mu zaprijetila da ću ga javno obrisat i da ga budem prijavila adminu. I onda je htio primopredaju, htio je doći kod mene i opet mi osobno nudi pare. A tvrdi mi predhodno da ih je poslao. Ja reko, nema šanse, još me zakolješ, ja idem u poštu i tam mi budu provjerili dal mi je bila pošiljka iz zg pa bumo vidli ko laže.Obrisat ću te javno. I od tada ni traga ni glasa od njega!!
2014 10 18
Ma to sam i mislila,,niša od biznisa,,vratimo se mi našim krpicama [:hihot]
2014 10 18
mismode, fakat si hrabra, , baby, mi bumo zarađivale tak 20 kuna...pa dobro... [:hihot] [:smijesi]
2014 10 18
na parama ne piše čije su, i onda me mlakonja tak zajebe! A mogel je imati najlonke, za 4 para mi je nudil 50 kn plus poštarina [:hihot] [:hihot] i onda počne muljat, ko bi reko [:smije] Imam još poruka njegovih ako se sjeti neš počet kakit, i da mi nedajbože neg ostavi, pa da ga mogu fino prijavi. A taman sam mislila, lake pare, brza i dobra zarada, a ono nikaj! [:place] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 18
Pusti ti, [:sokiran] lake pare,brza zarada, pa te iz Save izvuku... [:sramezljiv] [:tuzan] [:hihot]
2014 10 18
do čeg može doć radi običnih starih najlonki jaooooo [:sokiran] [:sokiran]
2014 10 18
Cure moje , laku noć, gotova za danas...budite lijepe i pametne i pobogu hojte spat...popite kako prije...pa,pa... [:hihot]
2014 10 19