Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kapsule/tablete za mršavljenje

Sklona sam debljanju, i preko ljeta sam smršavila dosta (vježbe i zdrava prehrana i trčanje, te dakako sezonski rad kao čistačica), ali eto sad su se kile vratile jer sam se ulijenila malo. Vratit cu se vježbanju, ali me zanimaju i te tablete ili kapsule za mršavljenje (kao dodatak prehrani ili..). Koliko je to djelotvorno? Naime bolujem od dijabetesa, pa me također zanima da li ih dijabetičari smiju konzumirati?
2014 10 22
Iskreno,bolje nemoj,bolje vjezbaj i jedi zdravo i redovno i to je to. Mislim da bilo koje tablete za mrsavljenje nisu zdrave jos pogotovo ako imas dijabetes
2014 10 22
Djelotvorno za mrsavljenje novcanika... [:znoji]
2014 10 22
Imas hidroxycut , al pomaze u topljenju masti pri vježbanju i ishrani, nece te nista otopit ako samo sjedis. Proguglaj
2014 10 22
Plus ti kao dijabeticar bi se pogotovo trebala kretati, tablete su cisto za izbijanje novaca... Malo promjenis i prilagodis prehranu+ aktivnost i to je to :)
2014 10 22
Da. Nebi se ni ja zezala s nicim na tvom mjestu. Radi sve ko i na ljeto i nista ti ne treba
2014 10 22
hvala cure :)
2014 10 22
Lipofenom,najjači fatburner(u mj dana skinula 8 kg)..preporucam..
2014 10 22
Maiiks, jel ju ti imaš?
2014 10 23
kljunko, imam. kuhamo po njoj zasad pola mjeseca ali imamo prijateljicu koja je sa 120kg spala na 50-60kg u nekom periodu (nisam sigurna koliko točno, mogu provjerit). hranila se samo tim što piše u kuharici i bez vježbanja skinila toliko kila. pogledajte po forumima, svi samo dobro pišu o toj kuharici. poanta je da se samo hraniš zdravo i mogu reć da se i bolje osjecam otkad jedem samo takvu hranu (bez gluposti,šečera,... ima kupit u biobio zamjenu za šečer - stevija).
2014 10 23
i da, puno je ukusnija hrana [:zaljubljen] najveće zlo su kruh, ugljikohidrati, (..) koje svakodnevno unosimo u organizam.
2014 10 23
ja nemam sto skidati, ali sa freak za zdravim i domacim :) jel puno komplicirano sto se tice spremanja ? zainteresirala si me :)
2014 10 23
BOTANICAL SLIMMING MEIZITANG preporucujem od srca.
2014 10 23
kljunko, nije uopce komplicirano [:smijesi] nećeš faliti ako ju kupiš [:smijesi]
2014 10 23
Ne vjerujem u tablete za mršavljenje, ali sam otkrila krom-pikolinat koji mi je jako utjecao na nestanak želje za slatkim, pa sam samim tim i mršavila...nakon kratkog vremena nisam imala više uopće želju za slatkim, a tablete sam ostavila. I očekivala da će se želja vratiti, ali nije, Dakle, pomogao mi je u "odvikavanju" od slatkog, a ja sam jela jako puno slatkog dnevno. Ostala mi je doza koja vam je dovoljna za dva mjeseca, ja sam pila mjesec dana...pa ko tko želi, radi se o renomiranom proizvođaču, a ja nudim za samo 30kn jer je otvoreno pakiranje, pa da se ne baci, možda bi tko htio probati. A u ljekarni će doza za dva mejseca koštati - možete guglati koliko.
2015 04 03