Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

čudni ljudi oko nas

Sophiela,ima različitih nijansi i stupljeva "čudnovatosti". ima super-čudno, i iz mog iskustva to su uglavnom izrazito maštovite,osobe sa pomaknutim smislom za humor i čudno-čudno, ekipa koja u meni izaziva onaj osjećaj "run for your life", a ne mora se nužno raditi ni o usamljenicima ni slabo pričljivoj ekipi.
2014 10 22
Hmm ovo je malo drugacije, ali pretpostavljam da je takav postao ili? Ne vjerujem da je od pocetka
2014 10 22
corygan@ istina. Svatko je cudan na svoj nacin, ali se ljudi bas izdvajaju sto se vidi iz prilozenog..
2014 10 22
…takav je bio nažalost oduvijek, ali tek sam sad otvorila oči..kad mi je počelo dobrano smetati..
2014 10 22
Onda sigurno zasluzujes bolje :) Inace u ono kratko sto smo bili zajedno, imao je jaku izrazenu zelju za prisnoscu, grljenjem najvise. Ali bas pretjerano, kao u ulozi malog djeteta. Pomislila sam da je sve to mozda posljedica nekih trauma iz djetinjstva, hladnih i strogih roditelja. ne znam..
2014 10 22
to je odraz nesigurnosti i uskračenih osječaja vjerovatno iz djetinjstva…koliko ste bili zajedno?
2014 10 22
Mjesec dana. Uz to, decko je rekao da me voli. Ali ne onako frajerski niti da mi pokusava prodati neku spiku, nego bas u cinu tog grljenja. to me bas jako potaklo na razmisljanje. Naravno, trajalo je tako kratko jer je sve ovo doslo na vidjelo i nema tu neke buducnosti. Nije meni bio problem prihvatiti nekog drugacijeg od sebe, dapace. No ta kasnjenja, neodgovornost i ponekad preizrazen ego su presudili. Cas deckic zeljan ljubavi, cas hladan ( to preko poruka i nejavljanje). Eto sve u svemu-cudno.
2014 10 23
Frend ti ima socijalnu fobiju [:smijesi]
2014 10 23
Ne bih rekla da je to bas definicija. Mislim da je jednostavno vrlo cudna osoba s nekom pozadinskom pricom..
2014 10 23
Samo mu nemoj vrsit pritisak, valjda ima dobre razloge zasto je takav.
2014 10 23
Sigurno ima [:smijesi]
2014 10 23
Ha, ja sam takvu situaciju. Zanimljiv jer je bio čudan, samozatajan, bla bla. Danas vidim da je bio krele jer nije bio dobar kao osoba. A meni se čini da je tebi više smetala ta neodgovornost nego čudnost, vjerojatno su te dvije stvari tebi povezane i tražiš objašnjenje takvom ponašanju, što je normalno. Možeš netko biti i čudan i povrijeđen u prošlosti pa nešto iz toga naučiti i cijeniti drugu osobu koja je takvom prihvaća. Ovo je očito neka jako iskompleksirana osoba koja sve shvaća osobno, a možda je i egomanijak. Što se mene tiče, drago mi je da sam se riješila takve budale. [:smijesi] A tko nema pozadinsku priču? Svi smo mi nekakvi iz nekog razloga koji nas je u nekom trenutku obilježio i oblikovao. It's called life. [:smije]
2014 10 23
@Storytale, zašto da ne vrši pritisak? Zar treba hodati kao po jajima dok on kasni i ponaša se neodgovorno? Zašto trošiti vrijeme i svoju ljubav na nekoga tko to ne zna cijeniti. Steraj to u rodno mjesto i nađi si nekoga tko ti više paše. Promijeniti nekoga nećeš i ne trebaš. [:smijesi]
2014 10 23
Ha,ha,NemisCloset,mislim da si najbliže definiciji.Ja često kažem "ne možemo se cijeli život furati na nesretno djetinjstvo,treba iz toga nešto naučiti i oplemeniti se".
2014 10 23
daa, naravno zato sam i prekinula to po kratkom postupku jer jednostavno kombinacija tog cudnog ponasanja plus karakter je ubitacna. Iskreno kad smo bili zajedno, stvarno je bilo super, on je i pametan i zabavan i sve. problem je uvijek nastao kad smo bili razdvojeni. Ova rijec egomanijak je sig. tocna. kao da su dvije osobe u njemu. i istina da svatko ima nesto sto ga je obiljezilo, samo ovisi u kojem intenzitetu.
2014 10 23