Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Osvetnička povratna informacija -.-"

Ne mogu vjerovati, kakvih ljudi ima ostavila mi je negativku , zato jer me dva tjedna zavlačila, i rekla da je poslala novce, i da nije, i sad na kraju gospa samo kaze, a imak necu kupiti, i ja sam po*****a, i ostavila joj nwgativku, jer mi je vec bilo dosta... Najbolje od svega, ona mene naziva prevaranticom, i da ona nije htjela nista kupiti od mene da ja lažem... Meni nije problem napraviti screnshot, pa da se vidi o cemu se radi ! [:frustriran] Da je prijavim administratoru?
2013 02 19
ako ste se dogovorile,ona je trebala biti toliko fer i javititi da ne zeli,tako da,pitaj adminku u svakom slucaju;) ali bojim se da nece biti nista od toga,jer toga ima sve vise i nista se ne poduzima..
2013 02 19
da, definitivno prijavi, a nama daj do znanja ko je ta :)
2013 02 19
o pa ona mi se javila prije nekih sat vremena hah :) ajde dobro je znati :D
2013 02 19
milsim cure da takve osobe trebamo početi popisivati kao i prevarantice i dijeliti među sobom nick-ove osoba koje nešto traže i kad im se daju podaci ili nemaju kulture da jave kako to ne žele ili su tu samo iz dosade i nekoga žele maltretirati,i meni dođe da sve koji su se tako poigrali prijavim jer nije u redu nešto naručivati ako nemaš mogućnosti da si to uzmeš i ako već osoba izlazi u susret i čeka danima u redu je na vrijeme javiti kako nisu uspjeli skupiti iznos i da odustaju od kupnje-to se zove kultura...
2013 02 19
Da, bilo bi lijepo da je barem rekla da nece uzeti , nego ja budala skoro sam poslala paket... Ima jos jedna cura koju je htjela prevariti, sada cemo vidjeti sto ce napraviti admin... Ja sam joj itekako izasla u susret, dala sam joj dva seta za nokte u vrijednosti 120 kn, za 70 kn...eto toliko o poštenju...
2013 02 19
ima nas više koje nas je izvrijeđala... [:frustriran]
2013 02 19
Kristina98 - [:smije] [:smije] , nije normalna sigurno... A njoj je roba baš divna nema šta [:smije]
2013 02 19
pa ja gledam šta je ovo, pitala me jedno 3 puta za zamjenu i onda je moja roba odvratna, mislim si de pogledaj svoju robu pa meni nešta reci hahahahaah [:kesi]
2013 02 19
haha, stvarno je [:znoji] .. Mene pokušala isto navuci na zamjenu , ali nisam pristala,..
2013 02 19
Lanica- hvala na informaciji..
2013 02 19
ja mislim da bi se trebalo više nešta poduzet protiv te "lady" jer ta baš i nije sva svoja,. samo vrijeđa i bahati se, zavlači ljude, a i oče prevarit koliko sam razumjela. bože sačuvaj [:boji]
2013 02 19
i jos samo fali pozadinska triler/horor glazba
2013 02 19
Drage moje,a što da napravim ja,neznam da li sam zaslužila negativnu ili ne,vi mi recite. Naime 1.7 ili koji dan prije sam dogovarala kupnju nekih sandalica(valjda,više se i ne sjećam),tražila sam podatke za uplatu,cura mi je poslala broj žiro računa i ja sam trebala uplatiti,no nisam jer sam završila u rodilištu i dan kasnije ujutro na svijet je došao moj princ, naravno da nisam razmišljala tad o tim sandalicama, a ona mi odmah spičila negativnu :/ Mogla mi se nezz javiti i pitati što je,na kraju krajeva te sandalice nisu bile poslane,a i ja uvijek naglasim curama da mi ne šalju dok ne vide uplatu. Mislim,koliko sam ja puta nekome davala podatke,a da mi se nikad nitko nije više javio,jbg,pa nisam davala negativnu. Nezz da i ja njoj sad dam negativnu ili da to bude zaboravljeno kao i do sada, ali zbog te jedne negativn,ja se sad moram opravdavati kad kupujem ili prodajem.
2013 02 19
Hahahha bože glupih ljudi pa za nevirovat!! @Kristina98 - Hahaahhaha ženska očito ne zna šta znači pojam "retardiran". Hahaha i još kraljica ide slat sto puta upit za zamjenu a već si je odbila hahaha, ajme šta san se nasmijala [:smije] [:smije]
2013 02 19
1 2