Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjam Candy perilicu

Cure moje, perilica putuje u Kostajnicu, tati i mami naše krpičarke, no javila mi moja prijateljica da bi ona poklonila i svoju, moram samo potvrditi dogovor, pa ću otvoriti topic. Hvala vam svima [:poljubac] Btw. mislim da svi imamo koji kućanski aparat koji ne koristimo, skuplja prašinu, za prodaju kojeg se nitko neće obogatiti a mogle bismo nekoga jaaakoo razveseliti. [:smijesi]
2014 11 04
Svaka čast Samat12 na vasem dobrom srcu i darezljivosti [:poljubac] Zelim vam sve najbolje u zivotu [:smijesi] Dobro se dobrim vraća [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 04
ja sam sretna dobitinaca, presretna sam, hvala vam do neba i natrag [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 04
cure moje iako sam ja teta od 50, luda sam totalno i time se ponosim, iduća koja mi se obrati sa Vi dobiva negativnu, pa se onda patite s adminkom [:frustriran] tebi moja kikach91 [:poljubac] i jedva čekam da te zagrlim
2014 11 04
Evo luda teto necu vise te Vikati [:smije] nego cu samo reci e svaka ti čast [:poljubac]
2014 11 04
[:poljubac] mina77 i puno ti hvala, makar je veselje moje, vjeruj mi [:zaljubljen]
2014 11 04
onda idemo iz pocetka hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [:poljubac]
2014 11 05
svaka časti mila ..divna si [:poljubac]
2014 11 05
1 2