Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vedra tema

čini mi se da bi tu nesretnu medicu trebalo ovjekovječiti kao tradicionalno krpičarskoo pićence [:smije]
2014 11 06
Ne....pri zdravoj sam pameti , skroz na skroz..... Al sad bi jednu tak drmnula...a nemam... [:smijesi] [:sramezljiv]
2014 11 06
Njoj medica razmočila cipele!? [:sokiran]A lepo smo ti rekle da se to konzumira oralno!!! [:smije]
2014 11 06
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 06
Ovak vam je to bilo : [:sokiran] Muž je ostal nekaj u gradu i morala sam doma na vlak..... Sa stanice do kuće svoje , brat bratu dvajst minuta dobrog hoda...... Nigde nikakvog dečeca , čak ni dedeka da me popela makar do pol puta i ništ.....put pod noge.... Lepo maca , zriktana i spickana , u štiklicama nisam sigurna kolko centimetri , krenula......pa s noge na nogu i sva sreća da je već pal mrak , a majku vam vašu nete vi mene zaje...... Ja njih proč i lepo bosa domom.....uuuu...kaj sam pičila uz svoj breg..... Kad sam se pojavila , mala se je skoro zrušila od smijeha....sva sam se sprešvicala A medice nit na sliki..... Sam na krpicama....među babama.... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 11 06
Nije žvaka za selaka! [:smije] Ona se zriktala za mlađahnog nasmijanog šefeka,pa bi da ju muž pelja doma,eto ti sad! Imaš nove štiklice za mlađahnog šefeka!? [:jezik]
2014 11 06
[:smije] [:smije] [:smije] Ženska..jesi zajebana....... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 06
Ma ja tebe jako volim,i brinem se da te ne dohvati osteoporoza prije vremena,znaš kak je to opasno! [:smije] Nagini ovo je preopako..baba uopće nema smisla za humor! [:poljubac] Ja bi crkla od smjeha da sam bila s ovom čupavom u čekaonici! [:hihot]
2014 11 06
1 2 ... 4 5 6