Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ni ko pije ni ko plaća

Majkemi..... admini više vremena provode brišući nama pouzdanim prodavačima oglase, nego što sankcioniraju prevare i druge malverzacije. Hvala vam što moram dodavat natrag 20 oglasa, a cure za vas biju bitku sa prevarantima već danima...svaka čast ono. [:frustriran]
2014 11 06
Je..upravo tako!!!
2014 11 06
admin briše sve oglase koji su krivo postavljeni (krivi tagovi,slike s neta,stvari kojima nije mjesto na krpicama) [:smijesi]
2014 11 06
[:frustriran]
2014 11 06
Ja sam jadna jednom postavila sliku s neta jer hlače nakon uskrsa nisam mogla zakopčati da se u njma poslikam i oglas je obrisan istog trena. I onda sam nakon par dana zanmjetila onu gore pink rubriku "Top članovi" i vidim neke od top cura nemaju niti jedan oglas bez interenetskih naslovnih fotografija. To me jako pogodilo na osobnoj razini.
2014 11 06
ajd bar se kreće...moralo se od nekuda početi...a valjda slijedi i čistka zastarjelih profila...oni kojih nema već desetljeće...čistka klonova...čistka varalica... [:frustriran]
2014 11 06
ja mislim da su u pitanju neke druge stvari, zasto se neke stvari brisu [:sokiran] [:pospan] [:znoji]
2014 11 06
stvarno ne znam što bi bilo osim onog što sam nabrojala :/
2014 11 06
Alex jel te dovoljno pogodilo da staneš u hlače ili...!? [:smije]
2014 11 06
i meni je pola toga obrisano [:boji] ok, vecina stavljamo slike s neta,pa šta? moje povratne govore dovoljno o meni i o poslovanju sa mnom... a bitno da prevarantice imaju sva moguca prava na ovoj stranici...a nas poštene sankcionira [:frustriran]
2014 11 06
šta pa šta, sorry ali ako želimo svi da stranica iole funkcionira treba krenuti od sebe i prestati kršiti pravila.. ako smo tu dugo i imamo puno povratnih ne znači da smo nedodirljive.. baš bi mi trebale biti uzor i ne bi trebale kršiti pravila [:smijesi]
2014 11 06
Većina ne stavljamo slike s neta. Hvala Bogu. Ako se držiš pravila možeš pljuvati po onima koji se ne drže. Međutim, neki bi pljuvali iako su i sami u prekršaju, ccc
2014 11 06
gita potpisujem - prvo nek pometu pred svojim dvorištem pa onda nek diraju u tuđe
2014 11 06
opa isprike, vidim da je sada i među top članovima uvedeno reda
2014 11 06
[:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 06