Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Evo opet ista stvar, totalno neodgovorno i neozbiljno

Samat12 , prije 8 minuta korinafashion , prije 2 dana, 00:13 Ok, sutra saljem,hvala puno :) korinafashion , prije 1 dan, 23:08 Bok, samo da obavjestim da nisam stigla danas poslati, saljem sutra :) e ovo je sad blesavo, prošlo danas, prošlo sutra prošlo preksutra ulogiraš se i ni glasa, lijepo te molim da danas pošalješ i pošalješ mi broj pošiljke i zašto artikl nije označen kao prodan? Zar ne bi bilo normalno da provatelj nakon uplate pošalje predmet? Ne mora to biti isti dan, ali čovječe, zar ja sad moram svaki dan pisati molim te pošalji [:frustriran] Definitivno kupujem samo od poznatih [:vrti]
2014 11 08
jebiga, nemaš sreće, kao ni ja kad rezevriram pa me osoba kojoj sam rezevirala zezne.
2014 11 08
ima cura koje imaju vremena...a nas uglavnom koje sve brzo riješavamo zezaju oko rezervacija i uplata...
2014 11 08
Sutra posta ne radi, eventualno koji Tisak kiosk.
2014 11 08
ma tri dana me zavlači treba poslat tiskom [:vrti] zašto artikl nije označen kao prodan?
2014 11 08
K'o mi te ljuti [:jezik]
2014 11 08
Grozno....i ja sam tako izvozana za 400kn...nikad vise ih vidila nisam....clan je blokiran...nekad mi se gade ove krpe toliko bezobraznih i neodgojenih cura i curica SRAMOTA! :/
2014 11 08
Ja ne oznacavam da je prodan vec rezz, a kad stigne do kupca ja ga brisem. Ova bi mogla nekoga zavaljati za taj artikl, stavi link ako se bas bojis, tko zna mozda ga je nekome prodala vec. Mene smeta ako obrisu odmah artikl kad ga posalju...
2014 11 08
a dobro, prije jedan dan je rekla da šalje, mislim da prebrzo dižeš paniku... meni se desilo da sam pripremila za slanje i zaboravila uzet na posao sa sobom i za taj dan sam frula jer do 9 radim... i onda drugi dan opet.. jebiga, pa se ispričam i pošaljem s poklončićem paket. desi mi se, ima nas malo smotanih tako, znaš [:hihot]
2014 11 08
@Ze- ma vidiš da je napisala šaljem sutra..pa sutra je napisala da opet sutra šalje. [:smije] Opali negativku pa da vidiš kako se brzo šalje, kao da propeler u guzici ima [:jezik]
2014 11 08
Ja se uvijek pitam da li sam ja glupa da šaljem isti dan,kad sjedne uplata i to jos trčim da pošiljka ode taj dan,a neke cure nonšalantno zavlače danima a kad treba prodat tak su drage i slatkorječivi [:vrti]
2014 11 08
ni prva ni zadnja [:smije]
2014 11 08
to je i meni bad, ako ja platim odmah pa možeš valjda idući dan poslati, zašto ja moram imati razumijevanja za bolesti, nevere, daljinu tiska, što Mađarska nema more, a ona napiše - kao i ja - tri dana od uzimanja podataka negativka [:hihot]
2014 11 08
Imam listu takvih.. Moras molit da ti posalju nakon uplate..
2014 11 08
Baš bezobrazno. Meni je praksa slat čim vidim da je uplaćeno, u najgorem slučaju sljedeći dan. [:smijesi]
2014 11 08
1 2