Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Evo opet ista stvar, totalno neodgovorno i neozbiljno

Joj imam i ja jedan problemcic (opet me nesto ide u zadnje vrijeme ) dogovorim kupnju sa korisnicom shellymakeup iz Zagreba (pise bar tako ) posto nema nijednu povratnu predlozim da se nadem ;) a ona kaze da je momentalno u Krizevcima i da nedolazi jos deset dana ovdje a do tada ce paleta biti prodana ! Ok , moze primopredaja tamo ,zovem prijateljicu ,dajem joj link da mi kupi paletu (vice 2) kad mi frendica javlja da ju je kontaktirala i da joj je cura rekla da je u Sisku !!! Mislim da pokusava smuljati nesto !!Pripazite cure ,ja odustajem od kupnje ,makar bi bas htjela tu paletu :( !!!
2014 11 08
Ta ogrlica na ebayu je 2 dolara.
2014 11 08
ma neću za 30 kuna čekati shipping 30 dana evo javila se korinafashion, vi ste cure čarobnice, rješavate moje probleme [:smije] hvala [:poljubac]
2014 11 09
ali NE sapunica nije gotova, poslala mi je broj paketa koji ne postoji TA06806108 eto provjerite i vi, a ja čekam još danas i onda prva negativka [:frustriran]
2014 11 09
da se neko ovako ide blamirat za 40 kuna, nevjerojatno, btw ni paket od NakitNikolina još nije krenuo na put, užas, NIKAD VIŠE [:frustriran]
2014 11 09
Samat12 pokloniš perilicu pa ti karma ovako vraća? Life sucks... [:tuzan]
2014 11 09
ma draga neće to mene sj.....ti kakva sam takva sam, no budem ja to riješila [:smije] znaš kad se boriš sa vjetrenjačama pola stoljeća, svakakve metode naučiš [:jezik]
2014 11 09
ma život je harpo31 draga divan - čaša je uvijek do pola puna [:poljubac]
2014 11 09
1 2