Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hahahahahahahahaha

Ja sam baš bila razočarana, ajde da sam poslala nešto šta ne odgovara opisu itd šta ljudi znaju raditi...nego mi zbog poštarine...pa kako on misli da dam nove traperice za 40 kn? pa ni u lidlu nisu toliko mislim. Ne kužim kako oni računaju u glavi ili su jednostavno bezobrazni
2014 11 10
Pardon, krivo sam izrazila. mogu cijene biti kakve god nego sam htjela reći kako očekuje da piše cijena 80 a ja zaradim 40...onda bi rekla odmah da je 40 kn. Ne kužim... [:frustriran]
2014 11 10
Drage moje krpičarke, evo ne mogu spavati pa tražim torbu. Eto ludo... I usput sudjelujem u nekom razgovoru ovdje...a ovu temu sam slučajno otvorila i zaintrigirala me...ima svakakvih bisera ovdje.....Ja npr.uvijek žicam popust. Nekako se mislim, ja uvijek stavim malo veću cijenu, i poslije spustim, pa mislim da i drugi tako rade.... Ili ako nisam pri novcu, ponudim koliko mogu... Nitko mi se nije uvrijedio i cure ili prihvate ili odbiju. Ja to lijepo kulturno pitam....ali uvijek uvijek platim sve po dogovoru. Ali, presmješno mi je, kad pošaljem upit, i onda cura promijeni cijenu, na više naravno...zar misli da se to ne shvaća..... Presmiješno.... Ili mi sama ponudi popust bez da sam pitala ,i poslije se predomisli.... A najgore od svega kad platiš artikal, i onda ti ne pošalju dva tri dana....i ništa ti ne jave.... I onda ti pišalheš upit "jeste poslali?" I onda da vidite bisernih odgovora, od smrti u familiji do bolesnih ljubimaca..... Presmiješno.....
2014 11 10
Uvijek se cjenkam i očekujem da se moji kupci cjenkaju, inače je to malo dosadno - molim podatke za uplatu, uplaćeno, poslano, stiglo - gotovo! Ovako se malo podružimo i pozezamo, uspostavi se neki odnos, uglavnom bude zabavnije.....U nekim mojim oglasima čak piše da je cjenkanje dobrodošlo. Naravno, pod cjenkanje ne računam upite tipa 'Zainteresirana sam za te i te vaše cipelice [:smijesi] .Može za 100 kn s uračunatom poštarinom?', a njima cijena 300, bez poštarine...To računam pod bezobrazluk.
2014 11 10
hp expressom se šalje da poštarinu plaća kupac kod preuzimanja, a ti ništa kod predaje paketa... čovjek je trebao platiti 80+50 kod podizanja paketa većini ljudi s njuškala treba odmah napomenuti da se plaća iznos + poštarina jer se kasnije prave grbavi, pa ovako kad kažeš unaprijed ne može reći da si ga prevarila na žalost isto je i kad kupuješ nešto tamo, moraš posebno napomenuti da želiš slanje običnom poštom preporučeno da ti se ne dogodi ko meni da ti prodavač pošalje hp expressom pa na kraju platiš 50kn poštarine umjesto 20kn za artikl koji sam košta 30-40kn
2014 11 10
tratinchica tnx ali ja jesam napomenula i nisam smatrala da trebam stalno govoriti, to se po meni podrazumijeva, ali neki to očito svjesno ignoriraju. Glup mi je osjećaj da moram nekom trubiti jedno te isto, valjda je dovoljno jednom reći. ALi nije, eto...netko se pravi grbav pa šta bude. Ništa strašno, ako mi je ovo cijena škole na njuškalu onda sam i jeftino prošla [:kesi]
2014 11 10
1 2 3