Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Cistitis (bakterijska infekcija)

Od 8. mjeseca ove godine mučim se sa bakterijom u urinu, bila sam 3. puta na mikrobiologiji i popila 3 različita antibiotika. Nakon završetka terapije svaki put nakon par dana bakterija se ponovno vratila. [:place] Posljednju terapiju završila sam prošlu nedjelju i u petak sam opet dobila simptome koji se svaki dan pogoršavaju. Nemam temperaturu, ali imam užasne bolove za vrijeme mokrenja [:place] Danas sam bila kod doktorice i opet mi je dala antibiotik koji sam već pila i nije mi pomogao. Ne želim više piti antibiotike jer vidim da nikakve koristi nema od toga, a i nije ih zdravo piti tako često. Rekla je da ne zna zašto se to događa i nije me slala na nikakve daljnje pretrage. [:tuzan] Molim vas, ako ima tko slična iskustva, što da napravim, dajte neke savjete jer ovo je koma. [:tuzan]
2014 11 11
nisam doktor, al dali si probala saznati ak nist drugo bar preko neta proguglati, odakle dolazi bakterija ? dali se pojavljuje zbog slabog imuniteta ili se zarazis izvana.....
2014 11 11
zahtjevaj da želiš na daljnje pretrage, tj već si odavno morala... najlakše je dati antibiotike i najprije je gotova s poslom..
2014 11 11
jesu li Vam odredili o kojoj bakteriji je riječ...ako nisu treba se to odrediti,a ne da Vas otprilike liječe antibioticima koji možda ne ubijaju baš tu bakteriju...ako Vam je određeno i antibiotik ne pomaže možda biste trebali napraviti pauzu od antibiotika i probati alternative,masaže i kupelji,puno čaja kako bi se isprao mjehur te promjena prehrane...
2014 11 11
Mislim da bi trebala doktoricu tražiti uputnicu za nefrologa. On će dalje znati što treba činiti. Čudi me da se nije sama sjetila. [:sokiran] [:smijesi]
2014 11 11
pa kad su nam doktori sve samo ne kompetentni za ono čime se bave...joj,boli me glava,toliko ljudi zaglavi na dnevnoj bazi zbog njihove neupućenosti i nemara...
2014 11 11
Odi i kod gin napravit briseve a ako se ispostavi da je samo eserihija i to samo u mjehuru onda d-manoza je super. Napravi bris uretre jer je mozda ulovljena za sluznicu. Lijep pozdrav!
2014 11 11
Pretraživala sam već puno o tome, ima više stvari zbog čega dolazi bakterija, pokušavam paziti na te neke stvari, al opet ništa... Određena mi je bakterija, i pila sam antibiotike koji su određeni za tu bakteriju i opet nisu pomogli.. pijem i uvin h čaj, našla sam i neki recept na netu, ali mislim da od toga isto ništa od toga, ne znam više ni sama što da radim. [:tuzan]
2014 11 11
ona meni veli: stvarno ne znam zbog čega je tako. a ja bi kao trebala znati, nisam završila medicinu. upravo tako, najlaše je dati neki lije to je to. pitala sam je dal se može još nekako otkriti što je pa je rekla samo preko mikrobiološkog nalaza [:ljut] bila sam i kod ginekologa, on je rekao da je sve u redu s ginekološke strane. i da, nije riječ o eserihiji već o streptokoku.
2014 11 11
Proguglaj domaći kefir... [:smijesi]
2014 11 11
možda zaista imaš i ginekoloških problema jer obično zna biti povezano,također se slažem i za bris uretre,ali u međuvremenu probaj kupke i svakako što više tekućine...
2014 11 11
ne bi trebala nositi uske rifle i stisnutu odjeću,probaj neke haljinice ili suknje na mekane tajice i kreći se puno...
2014 11 11
ja sam se zarazila eserihijom od zene kojoj sam cuvala dijete, neki kazu da se nemoze zarazit od druge osobe, neki da moze...ugl higijena opcenito u njenoj kuci je bila uzas, ja sam odrzavala koliko sam mogla i preko wc-a pokupila..pila antibiotke koje mi je gin dao, nesjecam se koji su, ali prosla mi je odmah, u roku od tjedan dana... usto sam pila caj od borovnice i brusnice, uvin u granulama, domaci caj od ljusaka mjendula i peteljki tresanja, jela tresnje, vodu u kojoj se skuhao petrusin...to je bilo u 3mj, nije se vratila...moze bit zbog pada imuniteta...probaj pit sto sam i ja....
2014 11 11
a mozda ti partner (ako ga imas) ima bakteriju, pa ju zato i ti stalno imas, samo sto su zene osjetljivije pa ti imas i simptome.....ako je vec sve drugo ok, a upala je stalno prisutna
2014 11 11
Radila sam papa test. Hvala svima na savjetima. Ako ima još netko neke prijedloge samo pišite. [:smijesi]
2014 11 11
1 2