Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Cupavi tepih

S cime ga je najbolje ocistit da se ove "cupe" dignu? [:hihot] Koje sredstvo koristiti? [:smijesi]
2014 11 19
vanish definitvno onaj novi sto se rastrese i svugdje utrlja pa usisa cupe se dignu odmah imam i ja cupavoga jedino to pomaze ako mozes bolje vga je istuci vani ali eto i ovo pomogne [:zaljubljen]
2014 11 19
Teško ih je održavati..
2014 11 19
Ivana sram te bilo [:smije] ,nista onda novo pravilo ukucani ne hodajte po njemu. [:jezik] Istina teski su za odrzavat ja vec razmisljam da ga sutnem kroz prozor. [:frustriran] Kad ga istresem ne dignu se dovoljno(Ivana ne citaj [:smije] ) a ovdje vec netko pisao da koristi nekakvo sredstvo koje pomaze pa reko idem upitat [:smijesi]
2014 11 19
Barbara hvala ,probat cu [:zaljubljen]
2014 11 19
Muz je htio nisam ja [:place] [:smije] [:smije]
2014 11 19
ja imam takav tepih vec dugo i isti je kao i prvog dana u boravki je, stalno se hoda po njemu i odlican je, ovisi od proizvodjaca i kvalitete
2014 11 19
Istina kika ja imam jedan iz Bosne i jedan iz Italije ovoga iz italije samo usisam i odlican je kao novi a ovaj iz Bosne nema sta nisam probala jedino eto taj venis pomaze bas moram i ja ovih dana to napraviti a eto i meni se kosa dize od toga hihiihi [:zaljubljen]
2014 11 19
I moj je bosanac [:kesi]
2014 11 19
to ste u pravu , moj je talijanski i samo usisivac i to je to
2014 11 19
Vidjela sam jednu ženu da ih četka četkom za kosu (specijalno izdvojenom za tu namjenu). [:sokiran] Ono, žena je češljala tepih... i bio je savršeno fluffy [:smije] I deke isto (al njih samo površinski). Bile su kao nove nakon te "operacije". [:hihot] [:hihot] [:smije]
2014 11 19
Ja sam imala krem cupavi, nikad ga nisam usisavala jer je to bilo nemoguce..zavrsio je na smecu, jer mi se nije dalo svaki tjedan istresati ga preko ograde niti sam ja to mogla sama.. Jeb** tepih koji ne mozes usisati, i to u 21.st [:smije] to je vise za izgled nego sto je za koristenje.. Kad bih vidjela one dlake od kose popetljane oko tih dlaka na tepihu, dignula bi mi se kosa na glavi, a ima je hvala Bogu [:smije] Nikad vise takvo sta, NIKAD kod mene....
2014 11 19
za taj tepih treba imati jak ussisivač i nema problema sa održavanjem .Isti je kao i prvi dan kad je kupljen i presavršen je jer imam i bebu i valjamo se ko dva prasčica svaki dan po njemu [:smije]
2014 11 19
ivani fali malo seksa, vidi se po svim komentarima
2014 11 19
Nakon usisavanja sa četkom, skinem taj nastavak i usisam ga bez ikakvih nastavaka ali paziš na smjer tkanja , ideš naravno u obrnutom. Prije toga je dobro sa jednim nastavkom (ja ga imam od usisivača) pokupiti dlake jer ih usisivač nemože usisati ako tepih ima duže i deblje tkanje. Ili čak blago smočenu spužvu, pa opleti...
2014 11 19