Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dodaci prehrani

U svakom dućanu danas je može naići na jako mnogo izbora i vrste različitih dodataka prehrani. Od raznih kapsula, šumećih tableta, vitamina u prahu, sjemenki... Osobno ne jedem baš ribu i vjerujem da mi fali omega 3, pa sam danas probala kapsule Omega 3, da mi nadomjesti ono što mi fali u organizmu. Upravo gledam stranicu koja nudi dodatke prehrani. Recite mi je li vam poznato išta od ovoga: Zelena magma, super alge, ashwagandha u prahu, chia sjemenke, chaga... Koristite li što od dodataka prehrani i pomaže li vam u nečemu? [:smijesi]
2014 11 22
Ja zelenu magmu, i to sad u trudnoci, ali tek pocela:) Cula sam da je i spirulina super..:)
2014 11 22
Chia sjmenke moja frendica malome daje za imunitet! Ja pijem samo vitamin C tokom zime [:kesi]
2014 11 22
probala sam Betaglukan, tko ima novaca, oko 400 kn, a sklon je virozama i bolestima , preoporučam...isto tako prporučam matičnu mlječ u ampulama, tekuću..iz neke europske zemlje je, ne sjećam se koje...ali ništa ne diže kao to dvoje u kombinaciji, za one koji jesu, a ne smiju biti bolesni...tj.kojima je od posla i inih obaveza oslabio imunitet... [:smijesi]
2014 11 22
chia sjemenke moj decko uzima ujutro ide u teretanu itd..
2014 11 22
Izabella - jesi primjetila kakve rezultate? Pomažu li chia sjemenke?
2014 11 22
GLUPOSTI ,ja apsolutno ništa ne koristim čak izbjegavam i tablete kada su mi potrebne .čemu da se trujem tim glupostima ,vitamini ,ovo ,ono ,pa sve to imaš u HRANI ,jeftinije i zdravije ti je kupiti nešto za pojest što sadrži te sastojke ,nego trošiti novce na gluposti ,a uz to tko zna šta ti preparati još sadrže ???? sve šta sam koristila je KALCIJ u trudnoći ,jer su mi se mliječni proizvodi gadili ,a radi sebe ,kostiju i zuba sam ih koristila ,ali mi baš to nije pomoglo zubi su mi se počeli jako kvariti tijekom trudnoće bez obzira šta sam sve pila po propisu .Ne vjerujem u nikakve pripravke
2014 11 22
Ja tek uzimam 4 dana pa ne mogu nista rec:) Ali do sada mi nista nije u zivotu pomoglo ko cesnjak- isjeckan navecer ili zgnjecen i nakon vecere ko tabletu ga se popije s vodom.
2014 11 22
Nekad sam vjerovala u te stvari, više ne. Prije sam imala problema s imunitetom i Colostrum mi je pomogao, ostalo sve je bilo bacanje novaca.
2014 11 22
standard gold supllyment is best for secure the health
2015 10 15
Jedem chia sjemenke svako jutro uz žitarice. Najbolje ih je namočiti dan prije i onda nabubre i hidratiziraju dodatno organizam. Koristim i ACAI prah, malo je skuplji, ali sadrži hrpu C vitamina i drže mi je koristiti to nego tablete iz ljekarne. Za podizanje imuniteta dobar je i čaj od đumbira, dakle đumbir narežete na male komadiće i prokuhate (peckavo je pa pazite koliko đumbira stavljate). Ashwagandu sam također probala ali nije dio moje svakodnevne prehrane...ako vas nešto zanima slobodno me kontaktirajte u inbox.
2016 02 16