Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Švercerice

Drage moje curke, ja ne shvaćam zašto se sve na kraju mora pretvoriti u svađu koja nije ugodna..tužno je to pomalo, al ako će svi biti doma poslije mirnije, onda ok.. Samo želim dodati da nije" ispravo" crno bijelo, niti "moralno i pošteno" univerzalno određeno, sve je to individualno i teško je svakome od nas takvo što procjeniti jer nemamo skoro nikada dovoljno informacija niti uvida za druge da bi to sudile. Često i kod samih sebe ne vidimo..dakle, nije lako. Reći svoje mišljenje ok, ali sklizne se s toga brzo.. A čisto vezano za ovu temu, ja kontaktirah onu kolegicu što znam da povremeno pohodi TH i pazi što mi žena reče: Kupila NOVI ( novi nerabljeni s original etiketom i zašivenim đepovima) kaput od 100% vune, modernog kroja za 100 kn....Halloooooooooo??? Iskreno i ja bih ga kupila...budući da su poliesterni u škart dućanima po cca 300 kn..
2014 11 24
I moram još i ovo dodat..išla sam skupiti robu sa sušila i sortirati za peglenj...ajoj..pa toga ima tona..samo sada. Ne patim na marke, ali imam stvarno puno odjeće, jakni, kaputa..svega..da ne govorim da sam kako zadnje vrijeme puno selim podijelila ( poklonila) bez pretjerivanja barem 20 paketa do sada što se skupljalo godinama i samo stajalo.. Uglavnom, meni je tlaka i to sve bilo slikavati i stavljati u prodaju,pa i sada još ima dosta toga po ormarima da bih mogla staviti u oglase, ali nemam volje, to je meni velik posao, tako da mislim da jest velik posao iči po dućanima, prati, slikavati, preprodavati i sl..a nitko to ne radi iz zabave...i sjetila se ja da kad ne bih imala posla, a da oskudijevam i da ne znam hoću moći djetetu priuštiti igračku, hranu, izlet i sve što mu za normalan život treba bome bi radila svašta i sve što je potrebno da mu osiguram egzistenciju...eto I ovako s poslom jedva kraj s krajem spajam..žalosno
2014 11 24
majalike, pa neznam ni ja ali vidis razliku izmedu mog nacina pisanja i od tashe (od samog pocetka).. ja sam samo htjela rec svoju stranu price ali ona ni cut.. sad jos i kaze zgrabi, prevari, uzmi.. bas me zanima dali bi ja ikome odgovarala za kazneno djelo i dali je to zbilja prevara? i itekako se slazem s tobom da je sve to individualno. ja sam takva da recimo mogu razumijet drugu stranu ali to ne znaci da ju recimo i podrzavam a kod nje je sasvim suprotno. uvazava samo svoje misljenje i tocka. i drago mi je da si napisala da ga je platila 100 kn jer je po njenom jos uvijek sve 20 kn a lijepo sam joj sve svoje argumente potkrijepila i "dokazima" [:hihot] no, naravno, to je preskocila. recimo, mi smo imali tu (ne)srecu da nemamo nikog poznatog s malom bebom pa smo sve (ama bas sve) morali sami kupit. prvo je dijete, unuk, praunuk pa je morao imat sve "savrseno".. sad takvu istu "gresku" nebi ponovila no nebitno, nije mi zao :) stavila sam u prodaju i te krpice za bebace/ klince, sve kao novo, a cijene mizerija. nitko ne kupuje, ko kupi, kupi po jednu, dvije majicice, bodic, benkicu.. jos i to moram snizavat, slat postom, slat o svom trosku.. i moram priznat na tome nisam imala apsolutno nikakvu zaradu. nista. na kraju, kad se sve zbroji u debelom sam minusu. tako da sam to proslijedila onom kome je bilo zbilja potrebno. to mi je bilo lakse a i dobro je doslo za zivce.. :) prevelika je to zahebancija.. a svi znamo koliko te robice ima [:znoji] ja sam misljenja da je to daleko od toga zgrabi, prevari, uzmi..
2014 11 24
Ma piklpakl, ja sam u šoku kako je žena našla nešto tako jeftino i dobro i to kao i sec.hand..kako patim na kapute, jakne, čizme i torbe toga imam tonu i kupujem godinama. Neke sada čak i prodajem jer imam kaputa svih boja i veličina, a zadnji vuneni sam kupila na velikoj rasprodaji za 400 kn..a novaca se nema na bacanje Ugl, to što ti radiš poštujem jer mislim da je posao kao i neki drugi i da te ne definira to kao nepoštenu nekorektnu ili bilo što drugo, nije stvar u poslu koji radiš već kako ga radiš..a to je sasvim druga priča od ove ovdje.. Nemoj se sekirat, uostalom, da imaš neki drugi posao ne bi imala vremena bavit se ovim...to je kao što sam već i rekla prije čista trgovina, trgovac kao i drugi, a možeš u tome biti plemenitija i poštenija od puno cura ovdje i općenito..A koliko ljudi toliko mišljenja. ...
2014 11 24
1 2 ... 4 5 6