Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Švercerice

da, ulozila sam puno truda u taj post jer sam zeljela samo objasnit neke stvari, posto se malo malo povlace po forumima. da nije sve crno i bijelo i da ne gledate samo ravno. no, isto tako i to je vasa dobra volja. a o moralu? pa di je moral konzumu? sparu? dm-u? new yorkeru? di je moral svim ducanima koji imaju snizenja i nakon te snizene robe (osvrni se na snizenja od 70% pa nadalje) ipak zarade. ljudi, pa to je posao. i naravno da imas pravo na svoje misljenje, imam i ja. i vjerujm mi nisam ni malo ljuta, samo mozda povrijedena. ali nisam ni to. gleadam ta neka kukanja vec duze vrijeme a vec kad sam isla pisat post zasto ga nebi napisala kak spada? princess.. pa nisam luda da pisem sa pravog profila. ima previse zlih osoba na forumu da bi si upropastila i to malo kn kaj pokusavam zadit ;)
2014 11 24
OK, prvi dan je 30kn, pa onde ide porrema dolje. Ali NIJE 100 ili 150kn, kako si napisala. I, objasni mi, molim te, kakva je to NOVA ROBA u second hand trgovini? U Konzumi, itd, se ne radi da netko kupi pa ti proda za 30kn skuplje. Da priostanem na tako nešto, onda bih stvarno bila idiot. A ti nisi zla osoba jer pokušavaš zaraditi na drugima? [:zaljubljen] Ne želim ti ja ništa loše draga, ali, ako to nije tako loše, zašto onda nisi pisala sa svog pravog profila, pa neka cure odluče bi li i dalje kupovale, znajući odakle je roba i po kojim cijenama, ili ne?
2014 11 24
U Konzumi, itd, se ne radi da netko kupi pa ti proda za 30kn skuplje. Da priostanem na tako nešto, onda bih stvarno bila idiot. pametnom dosta! :D pises a uopce ne razmisljas o tome sta pises, kaj mislis da konzum ide u minus (pogotovo todoric) kad stavi snizenje 70%? ne, konzum je dobrotvorna ustanova (zato valjda i imaju crveni logo [:hihot]) i da, zbilja bi bila idiot da kupujes na takvom snizenju di je ocito da zaraduju i vise od 30 kn. kupi onda ti ko pravi uzorni gradanin po punoj cijeni :D ja sam sve vec rekla, a ti i dalje po svom.. tako da je ovo s tobom sizifov posao. cure mogu u svakom trenutku odlucit dal ce kupovat od mene ili ne, jer ja uvijek sve iskreno odgovorim. ne kazem napisem nego odgovorim. roba je kao i opisana, ni na kraj pameti mi nije nekog valjat, krast i lagat jer ne mislim zaradit negativnu, sto zbog sebe, sto zbog prodaje. moja savjest je cista i mislim da je na kraju krajeva i najbitnije. kao sto rekoh, svako ima pravo na svoj izbor. tu naravno necu pisat sa pravog profila jer ima prevec ljudi sa viskom vremena, ljubomornih (kako si i sama navela), lesinarski raspolozenih.. nastavi niz.. i neznam zasto stalno pises draga? :D daleko smo si mi od drage.
2014 11 24
Pa, što ti sebe izjednačavaš s Todorićem? Dobra si, DRAGA ;))
2014 11 24
Ti opravdavaš svoje postupke i izvrćeš moje rečenice u svoju korist. To je normalno, to radi svatko tko želi biti u pravu. I imaš pravo na to. Ali ne znači i da jesi u pravu :) Draga :))
2014 11 24
i nemojte krivo shvatit ovo "ja ne napisem nego odgovorim" to se odnosi da ne napisem da sve vristi ovo je kupljeno po toliko i toliko a ja prodajem za vise. ili ovo je iz SH, ovo je sa HRELJANE, ovo je iz NY sa onog malog standa di je najsnizenija roba, ovo je sa KRPICA.. ko pita, kazem. ako mu se svida neka kupi ako ne, ne. kao sto rekoh, svaka roba nade svog kupca. i da, osjecam se ko papiga.
2014 11 24
Nemoj se stalno držati teze "nova roba-stara roba", preskočimo sad to. Držimo se samo činjanice da zarađuješ na drugima. To je sve! I, uopće se ne mora raditi o TH-u, može biti bilo koje mjesto, princip je isti.
2014 11 24
tasha, pa nisam malo dijete da se spustam na tvoju razinu :)
2014 11 24
Bravo, replika ti je na mjestu, nemoj se spuštati na moju razinu, jer si po svojim moralnim načelima daaaleko iznad mene, a očito i većine cura ovdje. Isključujem se, da ne bi morala silaziti na moju razinu.... [:smije]
2014 11 24
Tasha, zasto ste tako jalna osoba? Koliko vidim prodajete rabljenu djeciju odjecu, umjesto da je donirate u Karitas ili Crveni kriz potrebitim klincima, a ovdje drzite predavanja djevojci o tome kako je nemoralna jer preprodaje robu iz second handa. Samo osoba besprijekorna morala imala bi pravo na takav nastup, a ne netko tko prodaje vidno iznosenu robu svoje djece pokusavajuci na tome usicariti neku kunu. I koja je onda razlika izmedju vas i ove cure s kojom debatirate? Skoro pa nikakva. Oh, pardoniram, razlika ipak postoji - ova cura ima vremena da ide po second handovima a vi nemate, Tasha. I to je ono kaj vas pika, kaj vas muci. Cista ljubomora, koju (pre)prodajete pod moralnost.
2014 11 24
mah, pa ljubomora uopce nije upitna kad ju je korisnica sama spomenula odmah poslije uvodnog posta. i mislim da su ju moji postovi itekako dobro isprovocirali i sad je isplivala ta neka "gorcina" koja cuci u njoj. ali i dobro da je, jer se po postovima sve vidi :) ko zna citat sa razumijevanjem vidi razliku izmedu njezinog i mog nacina razmisljanja. i moja pitanja si ignorirala, odgovarala na pitanja pitanjem. draga tasha, bit cemo si drage tek kad kupis nesto od mene, a ja na tebi zaradim jer ipak, neznas ko sam :) zeljno iscekujem taj dan, onda cu te oslovljavati sa draga. i da, imam viska vremena, kao sto sam i napisala u PRVOM postu, jer sam nezapolesna. samo si to ocito preskocila jer ti pretpostavljam, trenutno mozak kipi.
2014 11 24
tasha, ne znam je li komičnije tvoje iščuđavanje tome što neko kupuje pa prodaje na stranici koja, ne bi vjerovala, služi za kupnju i prodaju, ili paralela s Konzumom koji ti uredno pod "kupujmo hrvatsko" prodaje kineski češnjak sa 756% marže. Ali ono što nije smiješno je da već dugo nisam vidjela veće nepoštivanje nečijeg vremena, volje i truda a sve zato jer taj netko na kraju nije u minusu nego je zaradio koju kunu. Baš jadno. I to preprodaje krpice koje, ruku na srce nikom nisu nužne, ne bi riječ rekla da žena prodaje lijekove pa lešinari...
2014 11 24
Zanimljivo je kako su sada neke cure, istomišljenice s piklpaklicom, dobile polet da kažu svoje mišljenje. Ja prodajem odjeću svoje djece i ničije više. Zašto bi moj mozak kipio, draga piklpakl? Jer razgovaramo? Ne mora sve biti natjecanje i natjerivanje i pretjerivanje, a ovdje se, trenutno, sve svodi na to. Ova je tema otišla sa svoga kursa i žao mi je zbog toga, jer je izgleda važnije da se netko osjeća u pravu zbog onoga što radi pa je napad najbolja obrana. I, inspektorice, ja sam mislila da ovo i jeste stranica gdje će se prodavati svoje stvari ili stvari koje smo dobile a ne odgovaraju nam iz nekog razloga, itd ali po cijeni koja je malo niža od one koju smo mi platile. Barem se ja time vodim. Ako ukažeš na neku nepravilnost, jalna si osoba, gorka, ogorčena, itd. Ali, postovi na zadnje dvije stranice su odraz cjelokupne situacije u državi i to je tužno. Zgrabi, prevari, uzmi.....Ako je lijepo uvijeno i nitko te ne uhvati, samo daj.Bravo! Hvala svima na sudjelovanju
2014 11 24
Tasha, koja je razlika između vase odjece i one koju prodaje pikipakl? Nema je. I jedna i druga je rabljena. Vama jedino smeta to sto ce neke cure zaraditi 20, 30 kn. Velika lova, zaista. Niste se upitale jeli nekome to mozda jedini novac koji moze zaraditi? Jadno i sitnicavo sa vase strane.
2014 11 24
Postoje pošteniji načini zarade.
2014 11 24