Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Švercerice

kikach, a onda očito imaš jako jako puno odjeće, možda da teta stane donositi toliko?? Ja bi rađje na tvom mjestu novce u toj protuvrijednosti nego što onda tu odjeću prodaješ jer ne znaš kud bi s njom!!
2014 11 23
MOžda višak robe pokloniti u dječje domove? Tinejdžeri tamo su sretni kad ih se netko sjeti, pogotovo sa sitnicama koje si ne mogu priuštiti
2014 11 23
Da, da baš sam danas o toj djeci mislila.. E pa da, moglo bi se njima što dati..
2014 11 23
Sorry, ali te roditelje treba prijaviti.. i to hitno
2014 11 23
Ajme, šta kod nas sve ima... Ako ih prijaviš, još će tebe napasti. NIšta tu ne valja [:vrti]
2014 11 23
Pa može se anonimno prijaviti, ne možete pustiti da djeca tako žive i gledati to
2014 11 23
ONda je ovo još i dobro, nećemo ni nazvati varanjem. Kakav šljam, uzeti onima koji nemaju da bi zaradili. Katastrofa!
2014 11 23
Bože, nadam se da je uspio stati na svoje noge.
2014 11 23
drustvo a kako da se ja istaknem i da netko zaviri u moj ormaric?? To su sve lijepe i stvarno nove stvari nosene kratko. ali u zaista dobrom stanju. Samo sto tek sam nedavno otvorila i dodala stvarcice pa cure nisu upoznate. ako neko ima kakav savjet vrlo rado bih ga saslusala. A postenje i odgovornost su mi na nivou. i nemam neke glupa imena nego prodajem svojim imenom i prezimenom koje mi sluzi na cast ne za prevare! Hvalaaa [:jezik]
2014 11 23
Bellamesec, ja jedino ne shvaćam kakve veze ima ovo što si napisala s ovom temom???
2014 11 23
Jekranjčić, šta misliš u čemu je kvaka??
2014 11 23
Više je bome onih koje preprodaju kineske krpe s Arizone po duplo i trostruko višim cijenama. "Chanel", "YSL", "MK" i ostalo.
2014 11 23
ja kad god sam otisla u taj textile h. nisam nasla nista sto valja...a pogotovo kad je sve po 5 kn to je stvarno roba za baciti..mada imam kolegicu koja povremeno tamo svrati i nadje sebi svasta ali meni kao sto kaze tasha kad tamo udjem ta guzva,smrad i guranje,pocepana i isflekana roba stvaraju nervozu pa se i ne zadrzavam dugo tako da tamo jos nisam uspjela nista naci
2014 11 23
e da, ja nemam iskustva jer toga niti nema kod nas, ali imam jednu kolegicu koja stalno fura neke" nove stvari# a nije baš pri novcima, i na kraju rekla da si tu i tamo nešto uzme u taj Sec,h, ko što i ja preko krpica uzmem..i stvarno ono što sam vidjela su super stvari marke Zara, H&M i sl..nikada ne bih rekla....A ovdje te još znaju i prevarit [:tuzan] [:tuzan]
2014 11 23
A ja najvolim naletit u dućanu na dobru raspordaju i onda si obnovim garderobu u dan po malim novcima i super..a sad kad nemam kada šetat okolo osuđen na krpice...hahahaha Jednom sam naletila na dućan što se zatvara , bilo sve do 50 kn , a super kvalitetna roba, neka i markirana, al ima od toga osam godnica, toga više nema..sad bi taj netko zatvorio i prodavao ostatak na krpicama..hihihih [:smije]
2014 11 23