Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Švercerice

Naši secondhand dućani nisu isto što i oni vani, pogotovo Textile House. Tamo je sve u nekim vrećama, izgužvano do bola, čak i smrdi na stajanje i ustajale stvari. Moja je mama išla jednom i rekla"Bože sačuvaj, tko zna tko je umro u tome, pa da ja stavim na sebe?" A razlika između krpica i second hand dućana je što krpice onda postaju "black market" za preprodaju, što one ne bi smjele biti. Danas nigdje poštenih ljudi (čast izuzecima, curama s kojima sam imala sreće surađivati ovdje). [:smijesi]
2014 11 23
tasha jos stignes,naravno ako ti se da. Meni je upravo to kljuc svega,volja.Jer navuc 30 razlicitih komada na sebe u jednom danu mi je ogroman posao.
2014 11 23
Mene više brine ekipa koja svaki tjedan prodaje robu s etiketom, znači samo se novi artikli nalaze na profilu. Kao da imaju vlastiti dućan i onda izvlače stvari tu na prodaju..i kako onda konkurirati tome?!!
2014 11 23
Recimo meni više smeta kada netko nabije cijenu tri puta veću nego u dućanu i onda kaže da nije kriv što je netko drugi kupio na rasprodaji..sorry, ali stani ispred dućana i prodaji duplo skuplje i još nošeno, baš me zanima kad ćeš prodat, i ako još znaš da je tako i otvoreno lažeš nije u redu.. A ako želiš nekog preveslat i to je ok..al onda nemoj glumit nevinašce.
2014 11 23
ninipii baš ikakva sve se svodi da je to već netko nosio prije nas [:smijesi]
2014 11 23
Gle Historia, i ti se bave očito preprodajom, što je isto ok po meni, ako imaju vremena šetat po dućanima, tražit rasprodaje i sl..jer ja nemam taj luksuz. I onda ako ću ja proć jefinije i one nešto zaradit svi zadovoljni, zar ne?? Ipak je to trud koji su uložile i vrijeme koje su potrošile, samo ako i tu dođe do pretjerivanja u cijenama bez granica onda nema smisla..
2014 11 23
Sigurno,samo ja ponekad mislim da ti imaju svoj dućan (ili rade u njemu) pa na taj način vade stvari... I naravno, to su onda sve nove/moderne stvari pa automatski bolje kotiraju.
2014 11 23
A ne znam baš, roba koja je u dućanu mora se pravdati, ne može tek tako nestat, ako su čisti posli..bar ja mislim [:sokiran]
2014 11 23
A sta je taj textil house
2014 11 23
Ne znam, ja kad vidim da mi se nešto ne prodaje i da ne ide, smanjim cijenu maximalno pa ako ni onda ne ide, poklonim nekome tko treba ili ostavim kod kontejnera-ima ljudi kojima će trebati više nego meni. A i bolje se osjećam kad znam da sam nekome i slučajno dobro došla nego da u današnje vrijeme, kada su neki ljudi prisiljeni kupovati tuđu, nošenu i staru odjeću po 5 kn, još ih i ja oderem i prodam m... pod bubrege.
2014 11 23
Poslikaš stvar za Krpice, ako se proda provučeš je kroz blagajnu, uz proviziju sebi (razlika cijene) i sve je po zakonu s te strane...nagađam...ali me čudi što svaki tjedan vidim po 10-15 novih stvari s etiketom.
2014 11 23
meni smeta to "mazeno i pazeno" i "obuceno 2 puta" to je laz... super tko se snadje i ideja je ok, ali prezentirati nesto kao 2 puta obuceno... a mozda je staro 10 godina... mislim ja neki dan sto ce nekome najmanje 50 vesti i dzempera... dobra tema... [:smijesi]
2014 11 23
Ma jooj,cak mozda nije ni iz textille h.vec tko zna odkud. Vreca robe za 20 kn.Svima je to jasno.Ako se zenama da sta sad.Jedno je sigurno,a to je da se nama neda,jer da nam se da radile bi isto to.Ovako prodajes iz svoje kuce sto ne nosis i bok. Nije to jednostavan posao,imas tu sate dnevno izgubljenog vremena.
2014 11 23
Ajoj, ne znam , nemam dućan, vjerojatno postoje načini da se takvo što radi, snalaze se ljudi.. A aknoto tih Textil hausa, sec.hand. i sl, nažalost moram priznati da sam ovdje dobila neke stvari za koje sam sigurna da bi volje izgledale u bilo kojem third i fourth shopu..tako da..nemam komentara.. Koliko ljudi, toliko ćudi i ima nas svakakvih svugdje...
2014 11 23
A ne znam Tasha , nisam još kupovala od tih korisnica i ne znam koje su, ali ako imaju brdo pozitivnih očito su ljudi zadovoljni pa malo vjerojatno da su stvari prljave, sa rupama i flekama..Očito cure dobro biraju i na kraju ispadne da bi mnogi kupili takve stvari ali ne iz Textile h. ako su iste otamo, samo ne bi išle osobno u takve dućane. I onda se opet vraćamo na to, cure se dobro dosjetile... A kad bi malo evolucijski pogledali, kratko vrijeme traje ova naša čistoća i zulum, nekada su se ljudi kupali dva put godišnje i imali dvije presvlake, bili puno ušiju i sl..al imali puno važnijih problema od toga, čak je i gospodstvo bilo triput priljavije od današnje niske klase..znam da idem u ekstrem, ali u širim razmjerima, stvarno šta sada?? Meni ne smeta toliko, jedino ako bi me već svrbilo pa da pitam ne volim da me se još napada i vrijeđa..a tko voli nek izvoli..
2014 11 23