Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

čudno žicanje preko pp-a

Nemam dojam da je ovo prozivanje bez osnove, dapače. Ma kakav dućan je imala, baš bi je trebalo pitati. Ako već ne može poslikati dodatne slike, sigurno na pamet zna poslovni MB. [:hihot]
2014 11 26
već je žicala neke potkušulje, majice... [:pospan] neka cura je napisala da poklanja evo odmah nje
2014 11 26
ovaj komentar mi je dosta ocajan, dakle ako cure opaze da je netko potencijalni prevarant njih bi trebalo blokirat jer ...ovaj mozda je ili nije, nije bitno dal ce nekog opeljusit za zadnjih 100 kn koje ima...ali da mozda nije prevarant pa smo mi koje primjetimo grozne jer smo opazile da nije sve po pravilima...bas besmisleno...po meni trebalo bi svaki profil koji je imalo sumnjiv nakeljit ovdje da cure 2x razmisle da li treba poslovati sa takvima ili ne, prevara bi bilo manje [:frustriran]
2014 11 27
Nažalost, imala si pravo. [:tuzan] Al miša mu, nikad ne uplaćivati tako velik iznos početnici, odnosno na povjerenje. [:vrti]
2014 11 29
Evo dreage moje,mene je uspjela opeljusit za 170 kn,sama sam kriva sto sam povjerovalasad nit nje nit artikla jos sam joj slikala uplatu. Aurora Belusic Evo nek joj bude za djete za Bozic ti novci jel je djete stalno spominjala
2014 11 29
Na crnu listu imenom i prezimenom. Ako joj je to uopce ime i prezime. Ne znam jel se moze di napisat i broj racuna da cure znaju za ubuduce ako se opet negdi pojavi.
2014 11 29
Ma može, na crnoj listi. Broj računa je jos najpouzdanije napisati. Mene isto jedna prije par tjedana opeljesila ko da sam prvi dan tu sam joj fino natrcala. [:hihot] Broj računa je najpametnije okaciti. [:smijesi] Lažna imena se daju šakom i kapom, a brojevi računa malo teže i rjeđe se izmišljaju novi. [:smijesi]
2014 11 29
Eto. [:ljut]
2014 11 30
napisem broj racuna al mogla je uplata bilo kome ici od njezinih.Kasnije prilozim br.racuna na koji sam joj uplatila 170 kn. Od prekjucer je nema ni artikla.To mi je skola.Ne razumijem takve zene koje na takav nacin varaju
2014 11 30
HR7423400093218577722 Na ime Aurora Belusic
2014 11 30
Na crnu listu to triba napisat,jer ova tema će past u zaborav,tamo neka stoji pa možda neko i vidi prije uplate ako se lopovica vrati
2014 12 01
A kako da znamo da nece DAT drugi racun I drugi ime? [:sokiran]
2014 12 02
Lažno ime će dati sigurno, a brojeva tekućih računa ne može toliko imati i nadavati. To je već malo kompliciranija (žicanje frendova i familije) i skuplja (ako su svi na njeno ime po različitim bankama) rabota za izvoditi. Iako i njih sigurno ima nekoliko, šta te košta da barem POKUŠAŠ spasiti neku drugu curu od prevarantice.
2014 12 02
Cure meni ovo nista nije jasno,Prevarantica FASHIONHOLIC007 se i dalje log8ra,imala je 10 negativnih komentara,SAD opet ima 8 neg.komentara. Netko briše neg.komentare,artikli nestali a ona se i dalje logiraa nije blokirana? TKO JE TU LUD?10 Cura je prevarila za 200 kN
2014 12 03
U rubrici o meni joj piše "ne šaljem pouzećem" :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2015 01 07