Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

čudno žicanje preko pp-a

Meni je danas obećala vratit novce ,hmmmm.
2015 01 07
LanaRed kako si to uspjela?
2015 01 08
Nema šanse,izbrisala profil,znala sam odmah da je ona Aurora Belusic,nista od mojih novaca ,prije nik FASHIONHOLIC007 SAD JE BILA PRODAJALOLA,imala istu spiku nemoze slikat,mama joj ima butik uh stvarno sam ljuta
2015 01 08
I mene je ista prevarila za 135 kn! [:frustriran]
2015 01 08
i ja prevarena od ProdajaLola - Aurora Belusic, za 200kn
2015 01 09
Trebala sam slušati svoju intuiciju, odmah cim sam se javila doticnoj gospodicni ARURORI BELUSIC, njeni odgovori su bili vrlo kratki, šturi i cinilo mi se kao da joj idem na živce s pitanjima!! No eto ja glupaca uplatila joj novac i to 270 kn!!! prije dva dana,i pitam ju jel poslala, naravno da je odgovorila da je poslala no i dalje sam osjecala da nesto nije uredu, i odem sada na njen profil a ona blokirana!!! i nazalost tek sada vidim ovu temu! Nisam do sada imala problema s prevarantima, relativno sam nova ovdje, i eto nazalost sam to morala okusiti na velikom iznosu! Poanta- SLUSAJTE SVOJU INTUICIJU!
2015 01 09
da ironija bude veca: ProdajaLola , prije 6 dana, 15:48 gledajte znam da ima puno cura ovdje koje kradu, ali na vama je..ja vas ne nagovaram na kupnju.
2015 01 09
Bok cure! Nakon tri stvarno postene kupnje, danas sam nazalost kasno naisla na prevaranticu LOLAPRODAJA koja me je prevarila za 220 kn . Nakon uplate cekajuci povratnu informaciju otkrila sam da je racun blokiran i otkrila da ste i vi prevarene na ovom forumu. Ovdje se radi o kaznenom djelu racunalne prevare. Nije stvar u novcu, stvar je u principu dok se ovo okonca. Dobro pazite i pogledajte rejting prije uplate. Aurora je poznata prevarantica na vise foruma, ujutro cu je prijaviti. Isto preporucujem i vama jer imamo broj ziro racuna i uplatnicu kao potvrdu, provjereno znam da za ovakve serijske prevare kazna je izricito zatvorska. pozdrav i oprez :)
2015 01 10
Tatjana, kako mislis obaviti prijavu? Ja takoder imam uplatnicu i kopiju razgovora jer sam nakon nedolaska paketa posumnjala u prijevaru sto je nazalost evo istina, a vjerujem da jos neke cure imaju uplatnice. Mene je ostetila za 320 kuna [:ljut]
2015 01 10
i mene je LOLAPRODAJA prevarila šta mi je činiti? hvala
2015 01 11
izgleda da je i mene, uplatila, rekla da je poslano i prošo je već tri dana. dali postoji što riješiti sa bankom?imam kopiju razgovora, adresu i sve podatke.
2015 01 12
Jesu svi dobili isti racun, u pbz banci?
2015 01 12
Da, HR742340009-3218577722
2015 01 12
Meni se javilo još par cura koje je prevarila, koliko cura, uopće se ne radi o malim novcima koje je skupila u kratkom vremenu [:frustriran]
2015 01 12
Da to je taj IBAN.. Pa da, samo zbroji iznose koje su cure ovdje navele. I ja imam uplatnicu i printscreen poruka izmjenjenih s njom i artikla koji sam htjela. Ali neznam dali mi to mozepomoci igdje.
2015 01 12