Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poželite li upoznati.....

neku curu sa krpica...... [:smijesi] Vjerujem da je puno cura imalo primopredaje sa nekim curkama i da su se upoznele.... Al mislim na neku od onih ženskica sa kojima mlatite po forumu....pišete i u privatnim porukama.... Zezate se ....šalite......smijuljite se i glupirate...svađate.....prepucavate.... [:sramezljiv] Da li bi voljele upoznati neku od cura , popiti sa njom kavu , sok , bambi .....vidjeti kak zgleda i kaj ima za reći u stvarnom životu... Mene baš zanima i stvarno bih voljela upoznati nekoliko cura koje su mi drage i nekak prirasle srcu.....i jednu zloćkicu......svakako..... Cure...šaljem vam puno [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 26
potpisujem, jednog dana ću naletiti do tebe [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 26
Hahahahahaha..... Mila....i na tebe sam mislila.....svakako..... [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 26
Winxy [:poljubac] Želja mi je upoznat dvije vještice iz Oroslavlja [:hihot] [:jezik]
2014 11 26
Super tema :) voljela bi njih puno upoznati, pogotovo cure koje su cesto ovdje na forumu :)
2014 11 26
Upoznala sam neke cure i želim upoznait još neke [:zaljubljen]
2014 11 26
Da! I baš me zanima kako pojedine korisnice izgledaju, da li sam blizu kad vizualiziram dok čitam njihove postove..
2014 11 26
Hahahahaha.... Je....one dvije mama i Mirna.....te mi danima nedaju mira.....imam osjećaj da su ženskice pravi tornado...... A i ova mala Ančica......draga neka puca.... [:poljubac] [:poljubac]
2014 11 26
winxi nikako da odemo na kavu [:sramezljiv] upoznala sam neke i još neke bi voljela naravno
2014 11 26
Nisam dugo tu ali vec sam s toliko divnih zena suradivala, dopisivala se, da bi definitivno voljela popit jednu (a moze i vise) medicu s njima [:zaljubljen]
2014 11 26
pa ono nekad da, ali možda bolje da ostanem anonimna [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2014 11 26
Voljela bi upoznat winx, ezri, mamu i Mirnu, mannu, bijelo-moju goričku susjedu i još mnoge druge drage mi ženske
2014 11 26
Ančika tebe sam zaboravila [:sramezljiv]
2014 11 26
Ma ja bi cure moje sve vas metnula na hrpu , organizirala druženje tam kod mene na selu , otvorila neke litrenke i ojha....... Ak ste za.....kad dođe proljeće i ljepši dani ....roštilj , mjuzik...i opleti.... Do zore.... [:smije] [:smije]
2014 11 26
ezri [:frustriran] [:frustriran] kako si samo mogla [:frustriran]
2014 11 26
1 2 3 4 5 ... 7