Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poželite li upoznati.....

bilo bi lijepo,da...meni je žao što nikada ne mogu obaviti primopredaju,baš da nekoga upoznam i popijemo kavicu... [:tuzan] .....
2014 11 26
gea....pa je..... Dok sam radila u agenciji , imali smo poslovnice u cijeloj Hrvatskoj , kontaktirali smo telefonom , posel odrađivali telefonom i jednom godišnje se nalazili na seminaru.... Ajme.....koji je to piš bi.......kad se upoznate....vidite.....prije si zamislite kak bi netko mogel zgledati , onaj sexi , baršunasti glas, i već mi vijuge rade kak je riječ o nekom markantnom tipu.....kad ono....mali , simpa i debeljuškasti..... Al prijatel za čitav život.....bez obzira na izgled....glas i stas... [:smije] [:smije]
2014 11 26
bi, zašto ne [:smijesi]
2014 11 26
koji bi to bio šok recimo sjednem ja na kaficu i kolače,čekam ja neku bujnokosu,mlađahnu dugonogu,duck face,čarobne vanjštine sa avatar slicke a ono mi ususret dođe malena,punašna,u najboljim godinama 60+ [:smije] i kaže bokić evo ja stigla [:smije]
2014 11 26
Ajme Winxica, ti od jutra, nabrijana, ono kužiš [:hihot] , bila burna noćica ? [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2014 11 26
[:smije] [:smije] [:smije] A kad ja nisam prpošna i nabrijana...... [:smijesi] ninipini.....za sad si mi nekak totalni misterij.....al bum te ja prokljuvila.....da znaš... [:poljubac]
2014 11 26
Na forumu hr organiziraju okupljanja, mogle bi i mi
2014 11 26
[:smije] [:smije]
2014 11 26
vuhuuuu uvijek za upoznavanje, krasne žemske upoznah tu i nadam se da ću još [:zaljubljen]
2014 11 26
Ništa cure uživajte, obveze zovu [:jezik] , čujemo se, uživajte u današnjem danu, nedajte da vam ga itko pokvari [:smijesi]
2014 11 26
Ja skoro za svakog koga viđam na forumu imam neke zamisli kak izgleda, al obično je uvijek suprotno [:smije] Dosta cura sam upoznala, nešto na Krpicama, nešto zbog ljubavi prema parfemima i kozmetici, nešto iz doba kad sam bila udavača pa smo se sve okupljale i baš imam lijepa prijateljstva iz toga, neka traju godinama [:smijesi]
2014 11 26
mene svi zamišljaju kao plavušu koje sam pitala [:smije]
2014 11 26
Ovak puce...... Ak ste za......ja bum organizirala druženje....tam kod mene na selu...... Daleko od grada nije......nekih 25 km.... Možete sam birati , zimi kad zakrka snijeg , skuhamo si vina , odemo na sanjkanje , grudanje i nogomet na snijegu jer to je tradicija mojih susjeda svake godine il bumo čekale proljeće , sunčeko , travu , livadu , roštilj i moju terasu..... [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 26
trebale bi mi neko veliki susret organizirat,ono nađimo se negdje. Morale bi samo prijavit policiji da nam izda dozvolu jer bi nas toliko bilo da bi ljudi pomislili da su demonstracije [:smije]
2014 11 26
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 26
1 2 3 4 5 6 7